Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Lokum Verde

wróć do aktualności

Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań na osiedlu Lokum Verde we Wrocławiu. 


Lokum Verde powstanie w cichej i spokojnej części Wrocławia – przy ulicach Odolanowskiej i Stoczniowej na Zakrzowie. W I etapie inwestycji zrealizowanych zostanie 107 mieszkań o metrażach od 31 do 90 metrów kwadratowych. Ceny lokali w przedsprzedaży zaczynają się od  6 233 zł za metr kwadratowy.

Lokum Verde zaprojektowane zostało jako osiedle-ogród. Niezwykle ważnym elementem jego przestrzeni będą starannie zaprojektowane strefy zieleni pełne drzew, krzewów i kwiatów. W połączeniu z miejscami rekreacji na powietrzu i placem zabaw stworzą one doskonałe warunki dla wypoczynku – zarówno aktywnego, np. na siłowni plenerowej, jak i spokojnego relaksu.

Zabudowę osiedla tworzyć będą budynki o zróżnicowanej wysokości: 5-kondygnacyjne z wewnętrznymi patiami pełnymi zieleni oraz 2-piętrowe, kameralne wille miejskie mieszczące po 10-11 lokali. Ich nowoczesna architektura o stonowanej, eleganckiej kolorystyce będzie się doskonale komponować ze wszechobecną, bujną roślinnością.

W ramach inwestycji powstaną mieszkania liczące od 1 do 5 pokoi, z aneksami kuchennymi lub osobnymi kuchniami. W części zaprojektowano również bardzo praktyczne rozwiązanie – możliwość zmiany układu z dwóch lub trzech pokoi z osobną kuchnią na trzy lub cztery pokoje z aneksem kuchennym. Dzięki tak rozbudowanej ofercie idealną propozycję dla siebie znajdą tu osoby szukające swojego pierwszego lokum, mieszkające w pojedynkę, rodziny z dziećmi oraz seniorzy. 

Do mieszkań przynależeć będą balkony lub loggie. Większość lokali na parterach posiadać będzie prywatne ogrody o powierzchni do niemal 200 metrów kwadratowych. W oknach na najniższej kondygnacji zamontowane zostaną rolety zewnętrzne. W wyższych budynkach znajdować się będą garaże podziemne i komórki lokatorskie oraz windy, w niższych – wózkownie na parterach. Na terenie osiedla przewidziano również naziemne miejsca postojowe.

Inwestycja Lokum Verde powstanie w zacisznej części Zakrzowa, w pobliżu terenów zielonych – Parku Pawłowickiego z Arboretum, Lasu Zakrzowskiego oraz wałów nad rzeka Dobrą, które zapewniają idealne warunki dla długich spacerów, wycieczek rowerowych i rodzinnych pikników. Jednocześnie infrastruktura najbliższej okolicy pozwoli mieszkańcom na zaspokojenie codziennych potrzeb – są tu szkoły, sklepy i punkty usługowe, a w kilka minut dojechać można do Centrum Handlowego Korona. Atutem osiedla jest także lokalizacja w pobliżu dużych szlaków komunikacyjnych – łącznika Długołęka i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, a także szybki dojazd do alei Jana III Sobieskiego. Wygodnym środkiem lokomocji dla mieszkańców będą również połączenia kolejowe –  w niewielkiej odległości od osiedla znajdują się stacja kolejowa Wrocław Zakrzów oraz dworzec Wrocław Psie Pole.

Oferta mieszkań znajduje się tutaj.