Ruszyła sprzedaż mieszkań w II etapie osiedla Lokum Vista wróć do aktualności

Nasza oferta wzbogaciła się o mieszkania w drugim etapie krakowskiego osiedla Lokum Vista.


Osiedle Lokum Vista położone jest przy ul. Walerego Sławka w południowej części miasta. W ramach drugiego etapu inwestycji powstanie 241 mieszkań o powierzchni od 30 do blisko 90 metrów kwadratowych i układach od 1 do 4 pokoi. Tak bogata oferta powstała z myślą o zróżnicowanych potrzebach przyszłych mieszkańców: singli, par i rodzin z dziećmi. Ceny zaczynają się od 7998 zł brutto za metr kwadratowy.

Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą miały balkony lub loggie, a na parterach – prywatne ogródki. W części lokali pojawią się osobne kuchnie lub dodatkowe toalety. W budynkach zaprojektowano eleganckie klatki schodowe oraz cichobieżne windy. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, co pozwoli mieszkańcom czuć się bezpiecznie.

Lokum Vista znajduje się w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie centrum Krakowa. Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska i handlowo-usługowa w rejonie osiedla zapewnia dostęp do szkół i przedszkoli, opieki medycznej oraz sklepów – dojazd do centrum handlowego Bonarka zajmuje zaledwie kilka minut. Szybko można się również dostać do nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim przy ul. Jakubowskiego. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców będzie bliskość przystanków komunikacji miejskiej, które znajdują się tuż przy osiedlu. Obecność obiektów biznesowych oraz dużych węzłów komunikacyjnych w okolicy sprawia, że mieszkania na osiedlu Lokum Vista to również świetna propozycja dla osób szukających lokali z przeznaczeniem inwestycyjnym.

Lokum Vista to miejsce sprzyjające zachowaniu równowagi między intensywnym tempem codziennego życia, a czasem na rekreację. Na terenie inwestycji aranżowane są strefy aktywnego wypoczynku i relaksu. Ponadto w otoczeniu osiedla jest wiele terenów zielonych, które dają wytchnienie od miejskiego zgiełku – niedaleko znajduje się malowniczy Rezerwat Przyrody Nieożywionej Bonarka oraz Kopiec Krakusa, z którego można podziwiać rozległą panoramę miasta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!