Ruszyła sprzedaż II etapu osiedla Lokum Verde

wróć do aktualności

Nasza wrocławska oferta wzbogaciła się o 139 mieszkań w drugim etapie osiedla Lokum Verde.


Inwestycja ta powstaje w zacisznej części Zakrzowa, u zbiegu ulic Odolanowskiej i Stoczniowej. W pobliżu znajdują się liczne tereny rekreacyjne: Park Pawłowicki z Arboretum, Las Zakrzowski oraz wały nad rzeka Dobrą, które zapewniają idealne warunki dla długich spacerów, wycieczek rowerowych i rodzinnych pikników.

Dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będzie dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy mieszczą się żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy oraz galeria handlowa. Lokalizacja w pobliżu dużych szlaków komunikacyjnych – łącznika Długołęka i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia umożliwi szybką komunikację samochodową. Wygodnym środkiem lokomocji dla mieszkańców będą również połączenia kolejowe – w niewielkiej odległości od osiedla znajdują się stacja kolejowa Wrocław Zakrzów oraz dworzec Wrocław Psie Pole, a także przystanki autobusowe.

 

W ramach II etapu Lokum Verde powstaną mieszkania o zróżnicowanych układach oraz metrażach 27-89 m2. Będą do nich przynależeć ogrody 15-43 m2 lub balkony do 17 m2. Tak bogata oferta powstała z myślą o zróżnicowanych potrzebach przyszłych mieszkańców: singli, par i rodzin z dziećmi. W projekcie przewidziane są także miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.
Lokum Verde zostało zaprojektowane jako osiedle-ogród. Jego znakiem rozpoznawczym będą starannie zaaranżowane strefy relaksu pełne zróżnicowanej roślinności, które stworzą doskonałe warunki dla wypoczynku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.