Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań na osiedlu Lokum Monte w Sobótce

wróć do aktualności

Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w inwestycji Lokum Monte – luksusowym osiedlu ze strefą wellness położonym u podnóża Masywu Ślęży w Sobótce. Do oferty trafiły 152 lokale.


Lokum Monte usytuowane będzie przy ul. Armii Krajowej, w malowniczym otoczeniu Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. W ramach inwestycji powstanie 11 trzypiętrowych budynków mieszczących od 12 do 16 mieszkań. Znajdą się wśród nich lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 38 do 98 m². Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 6 625 zł.

Mieszkania cechować będą przestronne wnętrza i funkcjonalne układy. W części z nich zaprojektowano dwie łazienki i praktyczne garderoby. Wszystkie lokale będą miały balkony lub prywatne ogródki. W każdym budynku będzie winda.

Architektura osiedla nawiązuje do śląskiej tradycji i czerpie inspiracje z lokalnego krajobrazu. Proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpiszą się w górski pejzaż, a zastosowane na elewacjach odcienie szarości przywołują na myśl wydobywany w okolicznych kamieniołomach granit. Unikatową oprawę dla zabudowy kompleksu stworzy wszechobecna zieleń zaaranżowana jak ogród pełen roślin typowych dla lokalnej, leśnej flory.

Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji atrakcyjnie zaaranżowane części wspólne – przestrzenie rekreacyjne z ławkami, siłownię terenową oraz bezpieczne place zabaw. Wyjątkowym miejscem będzie prywatna strefa wellness z basenem, saunami i salą fitness. By zapewnić lokatorom poczucie bezpieczeństwa, osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, ze stanowiskiem dla ochrony.  

Lokum Monte to doskonała propozycja dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, marzą o spokoju i bliskości natury. W okolicach Masywu Ślęży panują także idealne warunki dla aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, a okoliczne gospodarstwa dostarczają zdrową żywność i produkty regionalne.

 

Lokum Monte - otoczenie osiedla

Lokum Monte - dziedziniec osiedla i strefa wellness z basenem