Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań na osiedlu Lokum Monte w Sobótce wróć do aktualności

Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w inwestycji Lokum Monte – luksusowym osiedlu ze strefą wellness położonym u podnóża Masywu Ślęży w Sobótce. Do oferty trafiły 152 lokale.


Lokum Monte usytuowane będzie przy ul. Armii Krajowej, w malowniczym otoczeniu Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. W ramach inwestycji powstanie 11 trzypiętrowych budynków mieszczących od 12 do 16 mieszkań. Znajdą się wśród nich lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 38 do 98 m². Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 6 625 zł.

Mieszkania cechować będą przestronne wnętrza i funkcjonalne układy. W części z nich zaprojektowano dwie łazienki i praktyczne garderoby. Wszystkie lokale będą miały balkony lub prywatne ogródki. W każdym budynku będzie winda.

Architektura osiedla nawiązuje do śląskiej tradycji i czerpie inspiracje z lokalnego krajobrazu. Proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpiszą się w górski pejzaż, a zastosowane na elewacjach odcienie szarości przywołują na myśl wydobywany w okolicznych kamieniołomach granit. Unikatową oprawę dla zabudowy kompleksu stworzy wszechobecna zieleń zaaranżowana jak ogród pełen roślin typowych dla lokalnej, leśnej flory.

Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji atrakcyjnie zaaranżowane części wspólne – przestrzenie rekreacyjne z ławkami, siłownię terenową oraz bezpieczne place zabaw. Wyjątkowym miejscem będzie prywatna strefa wellness z basenem, saunami i salą fitness. By zapewnić lokatorom poczucie bezpieczeństwa, osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, ze stanowiskiem dla ochrony.  

Lokum Monte to doskonała propozycja dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, marzą o spokoju i bliskości natury. W okolicach Masywu Ślęży panują także idealne warunki dla aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, a okoliczne gospodarstwa dostarczają zdrową żywność i produkty regionalne.

 

Lokum Monte - otoczenie osiedla

Lokum Monte - dziedziniec osiedla i strefa wellness z basenem

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!