Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań na osiedlu Lokum Porto

wróć do aktualności

Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Lokum Porto na Starym Mieście we Wrocławiu. 


Lokum Porto powstanie w doskonałej lokalizacji tuż przy Odrze, a zarazem w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta i Kępy Mieszczańskiej. W pierwszych dwóch etapach inwestycji zrealizowanych zostanie 390 mieszkań o metrażach od 27 do 120 m2. Ceny lokali zaczynają się od 8914 zł brutto za metr kwadratowy. 

Osiedle Lokum Porto będzie połączeniem wielkomiejskiego stylu i bliskości natury. W budynkach o nowoczesnej formie architektonicznej znajdą się komfortowe mieszkania o zróżnicowanych układach – od mniejszych, 1- i 2-pokojowych, po duże: 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Przynależeć do nich będą balkony i tarasy – największe o powierzchni do 76 m2.

Części wspólne z eleganckimi klatkami schodowymi i nowoczesnymi windami cechować będzie podwyższony standard. Podziemne garaże oraz naziemne miejsca postojowe umożliwią wygodne parkowanie samochodu, a komórki lokatorskie zapewnią dodatkową przestrzeń do przechowywania. Teren inwestycji będzie monitorowany, co zwiększy poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Przestrzeń między budynkami wypełni bujna roślinność. Ocienione drzewami, biegnące wśród ozdobnych krzewów alejki spacerowe i rozrzucone wśród zieleni oczka wodne sprawią, że każdy znajdzie tu idealne dla siebie miejsce odpoczynku i spotkań. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu docenią siłownię plenerową, a dzieci pokochają pełen atrakcji plac zabaw.

Usytuowanie osiedla blisko centrum pozwoli mieszkańcom swobodnie korzystać z jego atrakcyjnej oferty kulturalnej i rozrywkowej. W niewielkiej odległości od inwestycji mieści się również CH Magnolia Park ze sklepami, kinem i restauracjami. Położenie Lokum Porto gwarantuje dostęp do zaplecza edukacyjnego i sportowego – w pobliżu znajdują się przedszkola i szkoły, Hala Orbita z basenem, torem wrotkarskim i lodowiskiem oraz korty tenisowe. Idealnym miejscem aktywnego wypoczynku będą także tereny spacerowe nad Odrą, Górka Szczepińska oraz parki: Popowicki i Zachodni.

Okolica, w której powstaje Lokum Porto, jest doskonale połączona z resztą miasta. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z komunikacji publicznej, w tym powstającej linii tramwajowej na Popowice ze zintegrowanym węzłem przesiadkowym przy ul. Długiej. Uzupełni ona istniejące połączenia autobusowe oraz kolejowe ze stacji Wrocław Popowice i dworca Wrocław Mikołajów. Bliskość ul. Legnickiej, która jest jedną z głównych arterii Wrocławia, umożliwi z kolei wygodną komunikację samochodową i dobry dojazd do AOW, drogi ekspresowej S8 i lotniska. Ul. Legnicka i pl. Strzegomski to również dynamicznie rozwijające się centrum biurowo-biznesowe Wrocławia. Zaledwie kilka minut drogi od Lokum Porto mieszczą się takie obiekty jak Quattro Forum, Business Garden i Legnicka Business House, a także Centrum Biznesowe Dubois 41.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!