Otrzymaliśmy pozwolenie na budowę Lokum Vista w Krakowie! wróć do aktualności

Ruszamy z budową naszej pierwszej krakowskiej inwestycji. Właśnie otrzymaliśmy pozwolenie na budowę osiedla zlokalizowanego w południowej części Krakowa. Lokum Vista powstaje przy ul. Walerego Sławka, w pobliżu wielofunkcyjnego centrum handlowego i biznesowego Bonarka City Center. Podobnie jak nasze osiedla we Wrocławiu Lokum Vista cechować będzie podwyższony standard wykonania, starannie zaplanowane części wspólne oraz nowoczesna architektura

Inwestycja realizowana będzie etapowo. W pierwszym etapie osiedla zaplanowanych zostało 245 lokali, z czego 146 już trafiło do oferty. Zakończenie realizacji tego etapu przewidziane jest na III kw. 2018 r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Lokum Vista oferuje mieszkania o sprawdzonych i funkcjonalnych układach w zróżnicowanych metrażach od 31 do 90 mkw. Bogata oferta sprawia, że swoje wymarzone lokum znajdą tutaj zarówno single, pary, rodziny z dziećmi, jak i  osoby szukające mieszkania na wynajem. Osiedle  posiadać będzie przestronne dziedzińce z fontannami i bezpiecznymi placami zabaw oraz wyjątkowo zaprojektowane strefy relaksu z unikatową roślinnością. Na terenie inwestycji powstaną również lokale usługowe. Wygodę i bezpieczeństwo zapewnią przyszłym mieszkańcom miejsca postojowe naziemnie i w garażach podziemnych oraz monitoring osiedla.

Wyjątkowa lokalizacja zapewnia swobodny dostęp do bogato rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej tej części miasta. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum oraz pozostałymi dzielnicami Krakowa. Nieopodal znajdują się przystanki autobusowe, trochę dalej – przystanki tramwajowe. Wyjazd poza miasto ułatwi położenie w sąsiedztwie głównych arterii miasta oraz dobry dojazd do autostrady A4. W pobliżu inwestycji znajdują się zielone tereny rekreacyjne - Kopiec Krakusa, Park Bednarskiego, a także szkoły i przedszkola oraz centra aktywności gospodarczej.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu Sprzedaży, zlokalizowanego w samym centrum Krakowa - przy ul. Pawiej 18A, gdzie z chęcią opowiemy o wszystkich szczegółach inwestycji Lokum Vista.

 

          

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!