Ostatni etap osiedla Lokum Salsa już w sprzedaży!

wróć do aktualności

Nasza oferta wzbogaciła się o kolejny etap znanej i popularnej inwestycji Lokum Salsa położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na krakowskim Zabłociu.


Ten rejon miasta, do niedawna kojarzony z terenami poprzemysłowymi, przeżywa obecnie transformację, stając się nowoczesną i popularną okolicą, o czym świadczą nowe inwestycje, powstające centra biurowe, a także liczne ośrodki kultury i sztuki.

Lokum Salsa realizujemy przy ul. Klimeckiego, a więc w samym sercu odradzającego się terenu. W ramach trzeciego, ostatniego już etapu osiedla powstają komfortowe mieszkania 2,3 i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach, od ok. 35 do ponad 85 m2. Część została zaprojektowana w sposób umożliwiający podział na mniejsze, niezależne jednostki. W niektórych mieszkaniach dostępna będzie dodatkowa przestrzeń, którą można zaaranżować jako garderobę, drugą łazienkę czy spiżarnię. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią duże, eleganckie okna, które wspaniale doświetlą pomieszczenia. Codziennemu komfortowi sprzyjać będą podziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

 

Wyjątkowe położenie osiedla Lokum Salsa gwarantuje bliskość terenów rekreacyjnych, uczelni, szkół, a także centrów handlowych. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z resztą miasta. Tuż obok osiedla dostępne są przystanki tramwajowe i autobusowe (w tym przystanek linii nocnej) a niedaleko – dworzec kolejowy. W niewielkiej odległości od inwestycji mieści się obwodnica oraz arteria prowadząca w okolice Starego Miasta.

Bogata oferta funkcjonalnych metraży, loftowa stylistyka osiedla oraz bardzo atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że inwestycja Lokum Salsa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno singli, par, rodzin z dziećmi, jak i osób poszukujących nieruchomości inwestycyjnych.

Przekazywanie mieszkań III etapu zaplanowane jest już na III kwartał tego roku, a ofertę można zobaczyć tutaj.