Ostatni etap osiedla Lokum Salsa już w sprzedaży!

wróć do aktualności

Nasza oferta wzbogaciła się o kolejny etap znanej i popularnej inwestycji Lokum Salsa położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na krakowskim Zabłociu.


Ten rejon miasta, do niedawna kojarzony z terenami poprzemysłowymi, przeżywa obecnie transformację, stając się nowoczesną i popularną okolicą, o czym świadczą nowe inwestycje, powstające centra biurowe, a także liczne ośrodki kultury i sztuki.

Lokum Salsa realizujemy przy ul. Klimeckiego, a więc w samym sercu odradzającego się terenu. W ramach trzeciego, ostatniego już etapu osiedla powstają komfortowe mieszkania 2,3 i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach, od ok. 35 do ponad 85 m2. Część została zaprojektowana w sposób umożliwiający podział na mniejsze, niezależne jednostki. W niektórych mieszkaniach dostępna będzie dodatkowa przestrzeń, którą można zaaranżować jako garderobę, drugą łazienkę czy spiżarnię. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią duże, eleganckie okna, które wspaniale doświetlą pomieszczenia. Codziennemu komfortowi sprzyjać będą podziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

 

Wyjątkowe położenie osiedla Lokum Salsa gwarantuje bliskość terenów rekreacyjnych, uczelni, szkół, a także centrów handlowych. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z resztą miasta. Tuż obok osiedla dostępne są przystanki tramwajowe i autobusowe (w tym przystanek linii nocnej) a niedaleko – dworzec kolejowy. W niewielkiej odległości od inwestycji mieści się obwodnica oraz arteria prowadząca w okolice Starego Miasta.

Bogata oferta funkcjonalnych metraży, loftowa stylistyka osiedla oraz bardzo atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że inwestycja Lokum Salsa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno singli, par, rodzin z dziećmi, jak i osób poszukujących nieruchomości inwestycyjnych.

Przekazywanie mieszkań III etapu zaplanowane jest już na III kwartał tego roku, a ofertę można zobaczyć tutaj.

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!