Osiedle Lokum Victoria nagrodzone w konkursie Dolnośląska Budowa Roku 2018 wróć do aktualności

W jubileuszowej XV edycji konkursu Dolnośląska Budowa Roku osiedle Lokum Victoria otrzymało drugą nagrodę w kategorii Budownictwo mieszkaniowo-usługowe Wrocławia.

Konkurs Dolnośląska Budowa Roku organizowany jest przez Wrocławski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Jury dokonuje wyboru najlepszych realizacji minionego roku, wyłaniając obiekty wyróżniające się nowatorskimi rozwiązaniami we wszystkich fazach procesu budowlanego. Patronat nad jubileuszową edycją objęli Prorektor ds. Organizacji i Rozwoju Politechniki Wrocławskiej prof. Jerzy Jasieńko i Przewodniczący Rady Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa mgr inż. Janusz Szczepański. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w piątek 13 września 2019 r. w auli Akademii Sztuk Teatralnych.

Tegoroczna nagroda przyznana za ukończone w 2018 r. etapy IIb, III, Va i Vb jest kolejną na koncie Lokum Victoria. W XIII edycji konkursu Dolnośląska Budowa Roku osiedle przy ul. Tęczowej zostało docenione za zrealizowany I etap inwestycji. W poprzednich latach nagradzane były również osiedla Lokum da Vinci i Lokum di Trevi.

 

Gala XV edycji Konkursu Dolnośląska Budowa Roku

Menadżer produktu Piotr Panek i Wiceprezes Zarządu ds. finansowych Tomasz Dotkuś z dyplomem i statuetką dla nagrodzonego osiedla Lokum Victoria

Dyplom i pamiątkowa statuetka - II nagroda w kategorii Budownictwo mieszkaniowo-usługowe Wrocławia

Pamiątkowa statuetka XV edycji konkursu Dolnośląska Budowa Roku

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!