Osiedle Lokum Verde we Wrocławiu jest już gotowe!

wróć do aktualności

Zakończyliśmy budowę III etapu inwestycji Lokum Verde na wrocławskim Zakrzowie, oddając tym samym do użytku ostatnią część tego osiedla. Składa się na nią 214 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach, zielony dziedziniec oraz podziemny i naziemny parking.


Osiedle Lokum Verde położone jest w spokojnej, zielonej części Wrocławia, pomiędzy ulicami Odolanowską, Stoczniową i Z. Gumińskiej na Zakrzowie. W ramach III etapu inwestycji powstały funkcjonalne kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, od ok. 27 do ponad 88 m2. Do każdego lokum przynależy balkon, loggia lub prywatny ogród o powierzchni do nawet 67 m2. Część z nich jest dwustronna, co zapewnia duży dostęp słońca i naturalnego światła do wnętrz.

Około 75% mieszkań na osiedlu Lokum Verde zostało już zakontraktowanych, jednak w naszej ofercie wciąż można znaleźć atrakcyjne lokale o szerokim zakresie metraży. Ogromnym plusem jest to, że tuż po finalizacji zakupu następuje przekazanie kluczy do wybranego lokum, co pozwala nabywcom szybko rozpocząć prace wykończeniowe i aranżacyjne mówi Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper.

Na terenie inwestycji mieszkańcy mają wiele możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Do ich dyspozycji jest siłownia terenowa, kolorowy plac zabaw dla dzieci oraz pełne różnorodnej roślinności dziedzińce z miejscami idealnymi do wypoczynku i sąsiedzkiej integracji.

Osiedle Lokum Verde  Dziedziniec na osiedlu Lokum Verde

Zabudowę Lokum Verde tworzą budynki o zróżnicowanej wysokości: 5-kondygnacyjne z wewnętrznymi dziedzińcami oraz 2-piętrowe kameralne wille miejskie. Dla podniesienia bezpieczeństwa teren całej inwestycji jest monitorowany, a wjazd ograniczają szlabany.

Lokalizacja osiedla pozwala mieszkańcom w łatwy i szybki sposób dostać się do centrum Wrocławia – przejazd samochodem lub komunikacją miejską w okolice Placu Grunwaldzkiego czy Rynku zajmuje tylko kilkanaście minut. Załatwianie codziennych spraw jest możliwe tuż koło domu, dzięki znajdującym się w pobliżu placówkom edukacyjnym i zdrowotnym, licznym sklepom czy punktom usługowym i gastronomicznym, a także pobliskiemu centrum handlowemu Korona. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się wiele terenów zielonych, takich jak Park Pawłowicki, Park Jedności, Las Zakrzowski czy wały nad rzeką Dobrą.

W Lokum Verde wciąż dostępne są atrakcyjne mieszkania - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!