Osiedle Lokum Vena z pozwoleniem na budowę

wróć do aktualności

Ruszamy z realizacją unikalnej wrocławskiej inwestycji. Właśnie otrzymaliśmy ostateczne pozwolenie na budowę osiedla zlokalizowanego blisko Starego Miasta, tuż przy Rynku i Wyspie Słodowej.


Osiedle Lokum Vena usytuowane jest u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa, w pobliżu Placu Bema. Doskonała lokalizacja w otoczeniu pobliskich terenów rekreacyjnych sprawia, że to idealna propozycja dla osób, które z jednej strony chcą być w centrum, z drugiej cenią sobie kameralną atmosferę.

Osiedle połączy w sobie zabytkowy XIX-wieczny zespół architektoniczny z nowoczesną zabudową: będzie się składało z odrestaurowanych zabytkowych neogotyckich budynków autorstwa niemieckiego architekta Alberta Graua oraz utrzymanej w minimalistycznej stylistyce nowej części mieszkalnej. Prace rewitalizacyjne prowadzone są we współpracy z konserwatorem zabytków, dzięki czemu neogotycka część zespołu odzyska architektoniczną świetność, jednocześnie harmonijnie wpisując się w istniejącą tkankę miejską.

W nowoczesnej zabudowie powstaną 182 mieszkania, a w zrewitalizowanej części 101. W ofercie znalazły się wygodne kawalerki, mieszkania 2– pokojowe, kompaktowe i większe rodzinne 3 pokoje oraz 4– pokojowe mieszkania o apartamentowym charakterze o powierzchni do 97 m2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Właściciele metraży położonych na parterze będą mogli cieszyć się ogródkami. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą loggie lub  balkony do 18,5 mkw. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się starannie zaaranżowanymi częściami wspólnymi. Na terenie osiedla znajdzie się fontanna, plac zabaw oraz strefy zieleni, które doskonale będą podkreślały piękno zachowanego starodrzewu.

Serdecznie zapraszamy do Salonu Sprzedaży, zlokalizowanego w przy ul. Krawieckiej 1, gdzie z chęcią opowiemy o wszystkich szczegółach inwestycji Lokum Vena. W naszym showroomie zobaczyć można również makietę wiernie odwzorowującą wygląd tego unikalnego osiedla.
 

Do zobaczenia!