Osiedle Lokum Monte ze strefą wellnes jest już gotowe!

wróć do aktualności

Zakończyliśmy realizację drugiej i tym samym – ostatniej części osiedla Lokum Monte położonego w podwrocławskiej Sobótce. Do użytku oddaliśmy pięć budynków, a także plac zabaw i dziedziniec z urozmaiconą roślinnością. Mieszkańcy będą mogli zrelaksować się w strefie wellnes, w której znajdują się basen, sauny oraz sala fitness.


Lokum Monte położone jest w malowniczym otoczeniu, u podnóża góry Ślęży, tuż przy parku krajobrazowym. Kameralne osiedle liczące jedenaście 3-piętrowych budynków obejmuje łącznie 152 mieszkania, z czego 68 znajduje się w zakończonym właśnie etapie. Urozmaicony wybór metraży, od około 38 m2 do ponad 100 m2 spotkał się z zainteresowaniem przyszłych mieszkańców, którzy doceniają także prywatne ogrody o powierzchni do 180 m2 czy antresole, które mogą pełnić role domowego biura lub dodatkowej sypialni.

 

Codzienny komfort zapewnią miejsca postojowe w garażach poziemnych i na parkingu naziemnym oraz komórki lokatorskie ułatwiające przechowywanie. Mimo niskiej zabudowy wszystkie budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach przygotowaliśmy dwa place zabaw z miękką nawierzchnią. Wypoczynek wśród zieleni umożliwią alejki spacerowe i wygodne ławki.

Sobótka oferuje wszystko, co niezbędne, aby wygodnie realizować swoje codzienne potrzeby. Znajdują się w niej liczne sklepy, przychodnie zdrowia, placówki edukacyjne, ośrodki kultury i obiekty sportowe. Dojazd samochodem do Wrocławia zajmuje około pół godziny, regularnie kursują również autobusy, a od kilku miesięcy także pociągi z przyspieszonymi połączeniami do stolicy Dolnego Śląska.

W ofercie Lokum Monte wciąż dostępne są mieszkania o zróżnicowanych metrażach, a z okazji zakończenia budowy przygotowaliśmy atrakcyjne promocje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.