Osiedle Lokum di Trevi nagrodzone w plebiscycie CzasDzieci.pl

wróć do aktualności

Plebiscyt Inwestujemy w Dzieci organizowany przez portal CzasDzieci.pl miał na celu wyłonienie obiektów, w których najmłodsi czują się dobrze, mogą w bezpieczny sposób bawić się i rozwijać. Głosowanie rodziców trwało do 10.03. 2017 r. Znamy już wyniki plebiscytu – nasza inwestycja Lokum di Trevi zdobyła w nim wyróżnienie!

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o komforcie rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano kolorowe, tartanowe place zabaw. Dziedziniec z fontanną i bogatą roślinnością sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Osiedle jest bezpieczne - zamknięte i monitorowane. Na terenie inwestycji zlokalizowany jest Pasaż di Trevi, w którym znajdują się m.in. piekarnia czy sklep spożywczy. Zrobienie szybkich zakupów jest wygodne i nie wymaga dojazdu do innych dzielnic miasta.

 

Lokum di Trevi jest świetnie skomunikowane. Lokalizacja nieopodal jednych z głównych arterii Wrocławia - ulic Armii Krajowej i Bardzkiej, pozwala mieszkańcom Lokum di Trevi na łatwe dotarcie do szkoły, przedszkola żłobka, do pracy czy na zakupy. Starsze dzieci mogą korzystać z tramwajów lub autobusów, których przystanki znajdują się w bezpośrednim otoczeniu osiedla.
W okolicy znajdują się również szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia i sklepy. Na rodzinny spacer można wybrać się do rozległego Parku Wschodniego lub powstającego Parku Tarnogajskiego położonego tuż przy osiedlu. Niedaleko inwestycji znajdują się ogródki działkowe oraz trasy rowerowe, idealne do rodzinnego relaksu.

Zobacz mieszkania na osiedlu Lokum di Trevi

Jest nam bardzo miło, że nasza inwestycja znalazła się w gronie wyróżnionych. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!