Nowy Salon Sprzedaży w Krakowie już otwarty! wróć do aktualności

Serdecznie zapraszamy do nowego Salonu Sprzedaży, który znajduje się na terenie budowy osiedla Lokum Vista. Inwestycja ta położona jest przy ul. Walerego Sławka w Krakowie.

Nasi Specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, a także zdradzą więcej szczegółów na temat harmonogramu realizacji poszczególnych etapów. Opowiedzą również o podwyższonym standardzie ich wykonania, dostępnych metrażach oraz aranżacji części wspólnych.

Duża makieta osiedla Lokum Vista znajdująca się w Salonie Sprzedaży dokładnie prezentuje budynki wraz z zagospodarowaniem terenu.

Salon Sprzedaży czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00.

Zapraszamy!

   Salon Sprzedaży na osiedlu Lokum Vista  Makieta osiedla Lokum Vista przy ul. W. Sławka

   Zapraszamy do Salonu Sprzedaży Mieszkań na Podgórzu  Salon Sprzedaży - zapraszamy na kawę

  Salon Sprzedaży Mieszkań przy ul. W. Sławka

  Zapraszamy na oglądanie mieszkań na osiedlu

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!