Nowy adres twojego lokum

wróć do aktualności

Głównym kryterium, wyróżniającym imprezy targowe, jest ich frekwencja. W przypadku współorganizowanych przez Lokum Deweloper Targów Mieszkań i Domów Nowyadres.pl możemy mówić o całkowitym sukcesie. Świadomość istoty zakupu oraz możliwości, jakie daje spotkanie w jednym miejscu blisko 120 przedstawicieli branży deweloperskiej, finansowej i wyposażenia wnętrz przywiodły do Hali Stulecia setki poszukujących nowego lokum mieszkańców Dolnego Śląska.

Odwiedzili nas klienci, którzy znają już ofertę Lokum Deweloper, a w czasie Targów chcieli dopytać o szczegóły oraz goście, którzy dopiero rozpoczynają poszukiwania nowego mieszkania. Dla tych drugich Targi były idealną okazją, żeby poznać bogatą ofertę wystawców i odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania.

Liczba osób odwiedzających stoisko zdecydowanie spełniła nasze oczekiwania, a najwyższy poziom wiedzy  o aktualnych ofertach Lokum di Trevi oraz Lokum da Vinci bardzo nam zaimponował i  szczerze ucieszył. Otrzymaliśmy setki zapytań dotyczących nie tylko zakupu własnego M w jednej z naszych inwestycji, ale i możliwości kreatywnej aranżacji wnętrz. Zainteresowani mogli skorzystać z bezpłatnej porady architekta wnętrz i dowiedzieć się, jak najkorzystniej urządzić i przeprowadzić prace wykończeniowe mieszkania z programem Lokum pod klucz.

Targi okazały się także świetną okazją do prezentacji naszej najnowszej inwestycji, którą realizujemy na osiedlu Gądów Mały we Wrocławiu. Budowa pierwszego etapu Lokum da Vinci jest już ukończona. Niebawem rozpoczną się odbiory mieszkań i przekazanie kluczy nowym mieszkańcom. W czasie Targów klienci po raz pierwszy mieli okazję zapoznać się z ofertą drugiego etapu osiedla, którego budowa jest już bardzo zaawansowana. W sobotę wystartowały także rezerwacje.

Zainteresowanie Targami pozwala sądzić, że mieszkańcy wciąż szukają solidnych inwestycji w atrakcyjnych lokalizacjach, a uczestnictwo w nich przynosi same korzyści zarówno nabywcom, jak i wystawcom. Ci pierwsi mają okazję upewnić się o trafności podejmowanych przez siebie decyzji, a drudzy zyskują dodatkową okazję do spotkania z klientami.