Nowe unikatowe mieszkania w ofercie Lokum Porto

wróć do aktualności

Osiedle Lokum Porto powstaje przy ul. Gnieźnieńskiej we Wrocławiu, na Starym Mieście. Do tej pory zrealizowaliśmy etapy I-III, a do sprzedaży trafiły właśnie dwa budynki. Uzupełniają one ofertę IV etapu osiedla, który jest w trakcie realizacji. 28 unikatowych apartamentów wyróżniać się będzie wyjątkowym standardem wykonania. Pomiędzy nimi znajdzie się pełne bogatej roślinności patio, a ruch samochodowy zostanie ograniczony do minimum, na rzecz ścieżek dla pieszych i rowerzystów.


Budynki będą odznaczały się niewielką liczbą mieszkań oraz dużymi metrażami – nawet do 150 m2. Do wszystkich nieruchomości przynależeć będą duże balkony o głębokości około 2 m, często po dwa w jednym lokum, a do niektórych także przestronne tarasy. Na balkonach usytuowanych od strony południowej zamontowane zostaną eleganckie szklane ekrany, które nadadzą przestrzeni wizualnej lekkości, zwiększą poczucie prywatności i wygłuszą dźwięki. Codziennemu komfortowi sprzyjać będzie indywidualna klimatyzacja, w którą wyposażone zostanie każde lokum. W wielu lokalach przyszli mieszkańcy zyskają specjalne miejsce na garderobę, gabinet, drugą łazienkę czy dodatkową toaletę. Większe apartamenty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić widok na dwie, lub nawet trzy, strony świata.

Również części wspólne budynków odznaczać się będą najwyższym standardem i oryginalnym designem. Nowoczesny wygląd klatek schodowych zagwarantują wysokiej jakości ozdobne elementy drewniane oraz marmurowe wykończenia. Kaskadowa architektura osiedla z elewacją utrzymaną w jasnych barwach harmonijnie korespondowac będzie ze strefami zieleni, alejkami i oczakmi wodnymi sprzyjającymi wypoczynkowi. Dla osób lubiących spędzać czas aktywnie przewidziano strefy rekreacji, w tym siłownię terenową, a dla najmłodszych – bezpieczny, pełen kolorowych atrakcji plac zabaw.

 

Lokalizacja osiedla Lokum Porto umożliwia korzystanie z bogatego zaplecza handlowo-usługowego oraz edukacyjnego, a także gwarantuje łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i sportowych. W pobliżu znajdują się takie obiekty jak Hala Orbita czy Centrum handlowe Magnolia Park oraz przedszkola, szkoły i placówki medyczne. Przestrzeń do wypoczynku znaleźć można tuż obok inwestycji przy terenach rekreacyjnych wzdłuż Odry, a także w pobliskich parkach: Popowickim oraz Zachodnim. Osiedle jest dobrze skomunikowane z różnymi częściami miasta, zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i tych wybierających komunikację miejską.

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!