Nowe etapy Lokum Victoria w sprzedaży

wróć do aktualności

W ramach etapu II a dostępnych jest 135 mieszkań w metrażach od 37 m2 do 89 m2. W etapie IV b na przyszłych mieszkańców czeka 80 mieszkań w metrażach od 36 m2 do 88 m2. Oba zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2017 r.

W ofercie znajdują się mieszkania 2,3- lub 4-pokojowe z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym. Przemyślane projekty i układy sprawiają, że swoje komfortowe lokum na osiedlu znajdą single, pary, rodziny z dziećmi oraz osoby planujące zakup mieszkania na wynajem.

W wybranych mieszkaniach obu etapów możliwa będzie funkcjonalna zmiana układu na ekonomicznym metrażu, ok 50 m kw. - z 2 pokoi z osobną kuchnią na 3 pokoje z aneksem kuchennym. W niektórych mieszkaniach znajduje się garderoba, w której można wygodnie przechować ubrania oraz dwa balkony, na których pięknie prezentować się będą kwiaty.

    

Lokum Victoria to osiedle, które doskonale wpisuje się w  zabudowę wrocławskiego Starego Miasta. Inwestycja znajduje się przy ul. Tęczowej w bliskim sąsiedztwie Rynku oraz znaczących instytucji kultury takich jak Zabytkowy Dworzec Świebodzki ze sceną Teatru Polskiego, Narodowe Forum Muzyki, Dzielnica Czterech Świątyń, Muzeum Miejskie czy Opera Wrocławska. Usytuowanie osiedla w centrum Wrocławia pozwala jego mieszkańcom na szybkie i wygodne docieranie do różnych dzielnic miasta i poza jego granice.

W sąsiedztwie znajdują się liczne szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe oraz centra  handlowe. W kilka minut można dostać się Promenadą Staromiejską do Rynku. Atrakcyjna lokalizacja i rozbudowana infrastruktura sprawiają, że zakup mieszkania na osiedlu Lokum Victoria to lokata kapitału, która nigdy nie straci na wartości.

Na mieszkańców czekać będą ciekawie zagospodarowane części wspólne. Będzie to m.in. strefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu, bezpieczne place zabaw, fontanny czy atrakcyjnie zaprojektowane strefy zieleni. Szczególną wartość osiedla będą stanowiły zrewitalizowana zabytkowa hala targowa, dawna waga oraz budynek biurowy, którym nadane zostaną nowe funkcje handlowo-usługowe.

Pierwsze mieszkania na osiedlu Lokum Victoria (I etap) zostaną oddane do użytku jeszcze w tym roku.

 

Zobacz rzuty mieszkań