Nowa siedziba biura Lokum pod Klucz

wróć do aktualności

Wprowadzenie się do gotowego, w pełni zaaranżowanego mieszkania to bardzo komfortowe rozwiązanie, które daje pewność wysokiej jakości wykonanych prac oraz terminowości ich realizacji.

Przyszli mieszkańcy naszych osiedli, którzy w ramach programu Lokum pod klucz korzystają z usług profesjonalistów doceniają komfort współpracy ze specjalistami wykonującymi prace wykończeniowe, adaptacyjne i aranżacyjne.  

   

Wybór stylowych dodatków wnętrzarskich oraz materiałów wykończeniowych w ramach dwóch dostępnych standardów, a także profesjonalne doradztwo Specjalisty ds. aranżacji wnętrz pomgą dopasować wygląd mieszkania do potrzeb i preferencji mieszkańców.

 

Szczegółowa dokumentacja projektowa będąca załącznikiem do umowy oraz precyzyjny harmonogram prac umożliwią odbiór gotowego mieszkania w zadeklarowanym terminie.

 

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące aranżacji mieszkań. Nowa siedziba biura Lokum pod Klucz znajduje się na terenie osiedla Lokum di Trevi, ul. Klimasa 37e/2. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Zapraszamy!