Nasze osiedla ponownie z nagrodami konkursu Dolnośląska Budowa Roku wróć do aktualności

Miło nam poinformować, że dwa osiedla Lokum Deweloper zostały nagrodzone w XIV edycji konkursu Dolnośląska Budowa Roku. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 14 września w Centrum Kultury Impart.

II miejsce w kategorii Zespoły zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej zdobyły etapy IIa, IVa i IVb osiedla Lokum Victoria przy ul. Tęczowej we Wrocławiu.

W tej samej kategorii III miejsce zajęły VI i VII etap Lokum di Trevi przy ul. Międzyleskiej we Wrocławiu.

Cieszymy się, że nasze osiedla zdobyły uznanie nie tylko mieszkańców, ale podobnie jak w 2017 roku, także kapituły konkursu Dolnosląska Budowa Roku.

Dolnośląska Budowa Roku to konkurs organizowany przez Wrocławski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Tegoroczną edycję patronatem objęli Prorektor ds. Organizacji i Rozwoju Politechniki Wrocławskiej prof. Jerzy Jasieńko oraz Przewodniczący Rady Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inzynierów Budownictwa mgr inż. Janusz Szczepański.

Jury w głosowaniu wyłania obiekty budowlane, które odznaczają się szczególnie nowatorskimi rozwiązaniami we wszystkich fazach procesu budowlanego.

 

 

Uroczyste wręczenie nagród

Laureaci XIV edycji konkursu Dolnośląska Budowa Roku

Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper oraz Marek Kokot, Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji z nagrodami

Pamiątkowe statuetki i dyplomy dla osiedli Lokum Deweloper

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!