Nasza pierwsza krakowska inwestycja ma pozwolenie na użytkowanie!

wróć do aktualności

115 mieszkań na osiedlu Lokum Siesta w Krakowie zostało oddanych do użytku. Rozpoczęliśmy już przekazywanie kluczy mieszkańcom, którzy będą mogli korzystać z pięknie zagospodarowanego terenu z bezpiecznym placem zabaw, pośród urzekającej roślinności.

Inwestycja cieszyła się dużym zainteresowaniem krakowian i w ofercie pozostały już tylko dwa wolne, rodzinne mieszkaniazobacz cennik.

Lokum Siesta to inwestycja położona na Dębnikach, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą, nieopodal Starego Miasta, w cichej i spokojnej dzielnicy. Rozbudowana infrastruktura miejska w okolicy zapewnia szeroki dostęp do przedszkoli i szkół, zaplecza handlowo-usługowego (np. Bonarka City Center, CH Tesco), biznesowego (np. Buma Square Business Park) czy medycznego. Doskonały dojazd w każdą część Krakowa gwarantuje komunikacja miejska – kilkanaście linii tramwajowych i autobusowych w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla. Lokum Siesta to wyjątkowa architektura, która harmonijnie komponuje się z zielonymi nabrzeżami rzeki Wilgi. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, takie jak Park Bednarskiego czy Bulwary Wiślane, wzdłuż inwestycji przebiega też trasa pieszo-rowerowa.

Lokum Deweloper - Osiedle Lokum Siesta oddane do użytkowania