Mieszkania z etapu IIIa Lokum Vista gotowe do odbioru!

wróć do aktualności

Zakończyliśmy kolejny etap popularnego osiedla Lokum Vista położonego na krakowskim Podgórzu Duchackim. W ramach realizacji powstało 121 komfortowych mieszkań a także lokale usługowe.


Przygotowaliśmy wygodne kawalerki, idealne dla par lub singli, funkcjonalne 2- ,3-, a nawet 4-pokojowe mieszkania o metrażach do 100 m2, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem rodzin z dziećmi oraz osób poszukujących lokum z dodatkową przestrzenią, którą można zaaranżować jako domowe biuro.

Do wszystkich lokali przynależą balkony lub loggie, a do tych zlokalizowanych na parterze – prywatne ogródki. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z miejsc postojowych usytuowanych w wielostanowiskowym garażu, do ich dyspozycji oddane zostaną także komórki lokatorskie.

 

Osiedle Lokum Vista zlokalizowane jest przy ul. W. Sławka. W pobliżu znajdują się liczne sklepy i centra handlowe, np. Bonarka City Center, a także placówki medyczne i edukacyjne. Okoliczne tereny zielone takie jak Park Duchacki, Kopiec Krakusa czy Krzemionki pozwalają odpocząć w otoczeniu przyrody podczas rodzinnego spaceru czy porannego joggingu.
Rozbudowana sieć transportu miejskiego sprawia, że inwestycja jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami Krakowa, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli swobodnie korzystać z różnorodnej oferty rozrywkowej i kulturalnej miasta. Tuż przy osiedlu znajdują się przystanki autobusowe, a nieco dalej – tramwajowe.

Większość mieszkań znalazła już nabywców, jednak w ofercie wciąż dostępne są funkcjonalne lokale, które na zakończenie budowy są objęte wyjątkową ofertą promocyjną – w listopadzie można je nabyć aż 25 tys. zł taniej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.