Lokum Smart City już w sprzedaży! wróć do aktualności

Inwestycja Lokum Smart City położona będzie przy ul. Awicenny, na Muchoborze Wielkim. To dynamicznie rozwijająca się część Wrocławia oferująca bliskość zielonych terenów rekreacyjnych oraz wygodny dojazd do centrum. W sąsiedztwie inwestycji usytuowany jest dworzec kolejowy Wrocław Zachodni, z którego w kilka minut można dostać się do centrum miasta. Tuż obok inwestycji znajdują się również przystanki autobusowe obsługujące linie dzienne i nocne.

 

Do oferty trafiło 370 kompaktowych apartamentów w metrażach od 25 m2 do 45 m2  z salonem i aneksem kuchennym oraz wydzieloną częścią sypialną. Łazienka zostanie przygotowana pod klucz – znajdą się w niej kafle na ścianach i podłodze, szafka z umywalką oraz kabina prysznicowa.

 

Na terenie inwestycji powstaną lokale usługowe. Pralnia, sklep spożywczy, fitness, fryzjer sprawią, że Lokum Smart City będzie samowystarczalne.
Parkingi naziemne i podziemne, wspólny taras na dachu, strefy zieleni, ochrona i monitoring oraz parkingi rowerowe to kolejne atuty Lokum Smart City.

 

Nowoczesne apartamenty Lokum Smart City to świetny wybór dla studentów, osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, singli, par, pracowników na kontrakcie oraz osób podróżujących służbowo lub w celach turystycznych. Kompaktowy apartament z dobrym dojazdem do centrum to doskonała inwestycja. Inwestycja z przeznaczeniem na wynajem czy też w samodzielny start w dorosłość.

 

Sprawdź naszą ofertę promocyjną!

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!