Lokum Smart City już w sprzedaży!

wróć do aktualności

Inwestycja Lokum Smart City położona będzie przy ul. Awicenny, na Muchoborze Wielkim. To dynamicznie rozwijająca się część Wrocławia oferująca bliskość zielonych terenów rekreacyjnych oraz wygodny dojazd do centrum. W sąsiedztwie inwestycji usytuowany jest dworzec kolejowy Wrocław Zachodni, z którego w kilka minut można dostać się do centrum miasta. Tuż obok inwestycji znajdują się również przystanki autobusowe obsługujące linie dzienne i nocne.

 

Do oferty trafiło 370 kompaktowych apartamentów w metrażach od 25 m2 do 45 m2  z salonem i aneksem kuchennym oraz wydzieloną częścią sypialną. Łazienka zostanie przygotowana pod klucz – znajdą się w niej kafle na ścianach i podłodze, szafka z umywalką oraz kabina prysznicowa.

 

Na terenie inwestycji powstaną lokale usługowe. Pralnia, sklep spożywczy, fitness, fryzjer sprawią, że Lokum Smart City będzie samowystarczalne.
Parkingi naziemne i podziemne, wspólny taras na dachu, strefy zieleni, ochrona i monitoring oraz parkingi rowerowe to kolejne atuty Lokum Smart City.

 

Nowoczesne apartamenty Lokum Smart City to świetny wybór dla studentów, osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, singli, par, pracowników na kontrakcie oraz osób podróżujących służbowo lub w celach turystycznych. Kompaktowy apartament z dobrym dojazdem do centrum to doskonała inwestycja. Inwestycja z przeznaczeniem na wynajem czy też w samodzielny start w dorosłość.

 

Sprawdź naszą ofertę promocyjną!