Lokum di Trevi: V etap oddany do użytku

wróć do aktualności

Z radością informujemy, że kolejny etap na osiedlu Lokum di Trevi jest gotowy do użytku. Pozwolenie na użytkowanie Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego otrzymały budynki A, B1 i B2 wraz zagospodarowaniem terenu. W tym etapie powstały 152 mieszkania o powierzchniach od 34 m2 do 73 m2.

Zainteresowanie mieszkaniami w budynkach V etapu inwestycji było naprawdę duże, wszystkie mieszkania z tego etapu zostały już wyprzedane.

W zależności od potrzeb, kupujący mogli zdecydować się na lokum 1, 2 - lub 3-pokojowe, z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią. W sprzedaży dostępne były również mieszkania umożliwiające  funkcjonalną zmianę układu z 2 pokoi z osobną kuchnią, na 3 pokoje z aneksem kuchennym.

Do dyspozycji mieszkańców oddaliśmy także eleganckie części wspólne inwestycji: bezpieczny plac zabaw, starannie zaprojektowane strefy zieleni oraz miejsca parkingowe naziemne a także w hali garażowej. Ponadto mieszkańcy mogą zrelaksować się przy fontannie, która powstanie w VII etapie inwestycji.

W najbliższych dniach rozpoczynamy przekazywanie kluczy właścicielom mieszkań V etapu, którzy wkrótce będą mogli rozpocząć w nich prace wykończeniowe.

Niedawno wprowadziliśmy do sprzedaży, kolejny, VI etap osiedla Lokum di Trevi. Jego zakończenie zaplanowane jest na IV kwartał 2017 r. Na przyszłych nabywców czeka kilkadziesiąt komfortowych mieszkań o starannie zaprojektowanym układzie idealnych dla par, rodzin z dziećmi czy singli.

 

Jesteśmy przekonani, że kolejni mieszkańcy pokochają to miejsce, a codzienne korzystanie z udogodnień na terenie osiedla Lokum di Trevi i w jego okolicach sprawi, że mieszkanie tutaj będzie przyjemnością.