Lokum Deweloper wśród największych w Polsce!

wróć do aktualności

Koniec I półrocza sprzyja podsumowaniom. Na ostatni dzień czerwca oferta obejmowała rekordową ilość lokali – 914, w porównaniu z 224 w 2016 roku. Stawiamy na ciągły rozwój i rozszerzanie skali działalności.

Nasza oferta wzbogaciła się o unikatowe osiedle Lokum Vena zlokalizowane nieopodal wrocławskiego Rynku. Na przyszłych mieszkańców czekają również komfortowe mieszkania z VIII etapu osiedla Lokum di Trevi położonego na Krzykach oraz metraże z etapów IIa i Va osiedla Lokum Victoria usytuowanego na Starym Mieście.

Wprowadziliśmy do sprzedaży również dwie krakowskie inwestycjeLokum Vista i Lokum Siesta. Charakteryzuje je doskonała lokalizacja oraz podwyższony standard. Cieszymy się, że jakość docenioną we Wrocławiu możemy oferować także mieszkańcom Krakowa.  

 

Nasze mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem singli, par i rodzin z dziećmi. Wiele osób, które znalazło u nas swoje wymarzone lokum,  decyduje się na ponowny zakup mieszkania, doceniając podwyższony standard, doskonałą lokalizację w pobliżu centrum oraz starannie zaprojektowane części wspólne osiedli. Mieszkańcy chwalą  bezpieczne place zabaw, fontanny oraz profesjonalnie zaaranżowaną zieleń i często polecają nasze inwestycje przyjaciołom i rodzinie.

Potwierdzeniem niesłabnącej popularności naszych mieszkań oraz rozwoju oferty jest obecność w zestawieniu 1000 Największych Firm w Polsce przygotowanym przez Gazetę Finansową. W tym rankingu zajęliśmy 607 miejsce. Pozycja w rankingu ustalana jest na podstawie wyników sprzedażowych uzyskanych w ubiegłym roku. W 2016 uzyskaliśmy rekordowy wynik, który jest potwierdzeniem zarówno naszego rozwoju, jak  i zaufania, jakim darzą nas kupujący.

Dziękujemy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych inwestycji: Lokum Victoria, Lokum di Trevi, Lokum Vena, Lokum Siesta i Lokum Vista.