Lokum Deweloper na Krakowskich Domów i Mieszkań - fotorelacja

wróć do aktualności

Krakowskie Targi Domów i Mieszkań już za nami. Dziękujemy za spotkanie wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko. Z przyjemnością opowiadaliśmy o osiedlach Lokum Vista i Lokum Siesta zlokalizowanych w pobliżu Rynku Głównego i Starego Miasta. Informowaliśmy o harmonogramie poszczególnych etapów, podwyższonym standardzie ich wykonania, zagospodarowaniu części wspólnych, przedstawialiśmy również funkcjonalne metraże dla singli, par i rodzin.

Odwiedzający nasze stoisko chętnie korzystali z narzędzi multimedialnych, a także mieli okazję obejrzeć wizualizacje osiedli i ich makiety. Zadbaliśmy również o komfort Gości – wygodne leżaki i słodki poczęstunek umilały rozmowy z naszymi Specjalistami. Organizatorzy Targów przyznali nam I miejsce w kategorii Najlepszy Wystawca. Otrzymaliśmy nagrodę za stoisko  a także obsługę targową.

 

Lokum Vista to nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ul. W. Sławka z rewelacyjnym dostępem do infrastruktury miejskiej. Na przyszłych mieszkańców czekają mieszkania o sprawdzonych układach od 39 do 63 m2. Ponadto inwestycja posiadać będzie starannie zaprojektowane części wspólne, na których powstaną bezpieczny plac zabaw, strefy zieleni, a także fontanna.

Lokum Siesta usytuowane jest pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą, w pobliżu zielonych terenów rekreacyjnych i rzeki Wilgi. Przyszli właściciele będą mogli wybierać spośród mieszkań o funkcjonalnych układach: od kawalerek do mieszkań 2, 3, 4–pokojowych.

 

Wszystkich, którzy chcą kupić mieszkanie lub chcą uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszych inwestycji, zapraszamy do Salonu Sprzedaży znajdującego się w samym centrum Krakowa, przy ul. Pawiej 18A.