Lokum Deweloper finalizuje budowę osiedla Lokum Victoria wróć do aktualności

Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie etapu Vc osiedla Lokum Victoria na wrocławskim Starym Mieście. Oddanie tej części kończy realizację inwestycji przy ulicy Tęczowej.


Gotowy etap Vc to 87 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 33 do 89 m2. Większość z nich znalazło nabywców, ale na przyszłych mieszkańców czeka kilka ostatnich mieszkań. Wraz z tą częścią został oddany do użytku także dziedziniec, na którym znajdują się fontanna, plac zabaw i strefa fitness na wolnym powietrzu.

Lokum Victoria to unikatowa inwestycja położona na Starym Mieście we Wrocławiu, w kameralnej części ulicy Tęczowej. Osiedle łączy w sobie nowoczesną zabudowę z odrestaurowanymi XIX-wiecznymi obiektami. Rewitalizacja budynku biurowego, dawnej hali targowej oraz budynku wagi została już zakończona. Powstanie w nich zaplecze handlowo-usługowe oraz biurowe. Rewitalizacja historycznej zabudowy została przeprowadzona zgodnie z ustaleniami prowadzonymi z konserwatorem zabytków, przy ścisłej współpracy naszych doświadczonych specjalistów z historykiem sztuki doktorem Łukaszem Krzywką. Dzięki temu zabudowa przy ulicy Tęczowej, do tej pory nieco zaniedbana, zyska nowe życie i zostanie przywrócona mieszkańcom.

 

Osiedle zostało starannie zaprojektowane i przemyślane, by było dla mieszkańców przyjazne i komfortowe. Znajdują się tu dwa przestronne dziedzińce                        z fontannami, urokliwą zielenią oraz miejscami do wypoczynku – z pergolami i ławkami. Są tu też  place zabaw i strefy fitness na wolnym powietrzu. Dla miłośników rowerów przy II etapie osiedla stanęła stacja napraw oraz stojaki. Ponadto przed zrewitalizowaną halą zagospodarowane zostało kameralne patio     z fontanną.

Szczególny charakter osiedla podkreśla neon, który powstał na jednym z budynków inwestycji. „Wrocław. Sto mostów – milion uśmiechów” nawiązuje do bogatej tradycji wrocławskich reklam świetlnych, a hasło i projekt zostały wyłonione w konkursie. Neon jest widoczny dla pasażerów pociągów przejeżdżających trasą kolejową E59 między innymi w kierunku Szczecina, Poznania czy Trójmiasta, a także dla spacerujących w okolicach ulicy Tęczowej.

 

Inwestycja jest zlokalizowana w centrum miasta, w niedalekim otoczeniu znajdują się placówki medyczne, edukacyjne, centra handlowo-usługowe                     oraz biznesowe. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej i główne arterie drogowe w pobliżu pozwalają na łatwe dotarcie do wielu części miasta.

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!