Krakowska Giełda Domów i Mieszkań za nami - fotorelacja

wróć do aktualności

W miniony weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Krakowskiej Giełdzie Domówi i Mieszkań. Cieszymy się, że mogliśmy opowiedzieć o naszych dwóch inwestycjach – Lokum Vista i Lokum Siesta. Odwiedzających nasze stoisko informowaliśmy o harmonogramie poszczególnych etapów, podwyższonym standardzie ich wykonania, zagospodarowaniu części wspólnych oraz atutach lokalizacyjnych. Przedstawialiśmy również funkcjonalne metraże dla singli, par i rodzin. Było nam bardzo miło, że nasze osiedla cieszyły się tak dużym zainteresowaniem uczestników Giełdy.


Obie prezentowane inwestycje wyróżnia doskonała lokalizacja w pobliżu Rynku Głównego i Starego Miasta.

Lokum Vista to nowoczesne osiedle o ponadczasowej elegancji i wyjątkowej architekturze. Osoby zainteresowane kupnem lokum, mogą wybierać spośród mieszkań o sprawdzonych i funkcjonalnych układach. Ponadto inwestycja posiadać będzie starannie zaprojektowane części wspólne, na których powstaną bezpieczny plac zabaw, strefy zieleni, a także fontanna. Osiedle dysponować będzie również własnym zapleczem handlowo - usługowym.

Lokum Siesta łączy w sobie cechy wielkomiejskiego stylu ze swobodą dyskretnej przestrzeni. Osiedle położone w pobliżu zielonych terenów rekreacyjnych oferować będzie szereg mieszkań o atrakcyjnych metrażach. Lokum Siesta to także inwestycja z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej - bogato rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego, edukacyjnego oraz instytucji kultury.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Krakowska Giełda Mieszkań i Domów - stoisko    Stoisko targowe Lokum Deweloper

Oferta mieszkań na Giełdzie Mieszkań i Domów    Lokum Vista - targi mieszkań i domów

Lokum Deweloper - mieszkania w krakowie    mieszkania na podgórzu duchackim - Lokum Vista

Mieszkania Kraków prezentowane na targach mieszkaniowych    Torby osiedla Lokum Vista królowały na targach

Torby z gadżetami cieszyły się dużym powodzeniem    Każdy mógł dowiedzieć się więcej o naszych inwestycjach

Nasi pracownicy chętnie odpowiadali na pytania    Krówki Lokum Deweloper uwielbiane przez dzieci i nie tylko  Makieta osiedla Lokum Siesta z wygodnymi mieszkaniami    katalog osiedla Lokum Siesta nad Wilgą

Ulotka osiedla Lokum Vista - zamieszkaj komfortowo    Ławka Lokum Vista - usiądź wygodnie!

Pracownicy Lokum Deweloper