Kolejny etap osiedla Lokum Vista już w sprzedaży!

wróć do aktualności

Rozpoczęliśmy sprzedaż etapu IIIb znanej i popularnej inwestycji Lokum Vista położonej przy ul. Walerego Sławka w Krakowie.


Nowy etap obejmuje 131 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od około 30 m2 do ponad 100 m2. Do wszystkich przynależeć będą balkony lub loggie, a do tych zlokalizowanych na parterze – prywatne ogródki. Swoje wymarzone lokum znajdą tu zarówno single, pary rozpoczynające samodzielne życie, rodziny z dziećmi, jak i poszukujący przestrzeni do zaaranżowania domowego biura lub sypialni dla gości. Z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców zaprojektowaliśmy miejsca postojowe naziemne i podziemne oraz komórki lokatorskie ułatwiające przechowywanie. Lokale handlowo-usługowe przewidziane w parterach budynków pozwolą załatwić codzienne sprawy bez wychodzenia z osiedla.

 

Lokum Vista to miejsce sprzyjające zachowaniu równowagi między intensywnym tempem codziennego życia, a czasem na relaks. Na terenie inwestycji aranżowane są strefy aktywnego wypoczynku. Ponadto w otoczeniu osiedla znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, które dają wytchnienie od miejskiego zgiełku, np. Kopiec Krakusa, Park Bednarskiego czy Krzemionki.

Inwestycja położona jest w dzielnicy Podgórze. Ta atrakcyjna lokalizacja zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej – szkół, przedszkoli, placówek opieki medycznej, sklepów. Bliskość głównych arterii miasta oraz przystanki autobusowe i tramwajowe znajdujące się tuż przy osiedlu ułatwiają dotarcie do każdego zakątka Krakowa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego etapu!