Kolejny etap osiedla Lokum Vista już w sprzedaży!

wróć do aktualności

Rozpoczęliśmy sprzedaż etapu IIIb znanej i popularnej inwestycji Lokum Vista położonej przy ul. Walerego Sławka w Krakowie.


Nowy etap obejmuje 131 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od około 30 m2 do ponad 100 m2. Do wszystkich przynależeć będą balkony lub loggie, a do tych zlokalizowanych na parterze – prywatne ogródki. Swoje wymarzone lokum znajdą tu zarówno single, pary rozpoczynające samodzielne życie, rodziny z dziećmi, jak i poszukujący przestrzeni do zaaranżowania domowego biura lub sypialni dla gości. Z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców zaprojektowaliśmy miejsca postojowe naziemne i podziemne oraz komórki lokatorskie ułatwiające przechowywanie. Lokale handlowo-usługowe przewidziane w parterach budynków pozwolą załatwić codzienne sprawy bez wychodzenia z osiedla.

 

Lokum Vista to miejsce sprzyjające zachowaniu równowagi między intensywnym tempem codziennego życia, a czasem na relaks. Na terenie inwestycji aranżowane są strefy aktywnego wypoczynku. Ponadto w otoczeniu osiedla znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, które dają wytchnienie od miejskiego zgiełku, np. Kopiec Krakusa, Park Bednarskiego czy Krzemionki.

Inwestycja położona jest w dzielnicy Podgórze. Ta atrakcyjna lokalizacja zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej – szkół, przedszkoli, placówek opieki medycznej, sklepów. Bliskość głównych arterii miasta oraz przystanki autobusowe i tramwajowe znajdujące się tuż przy osiedlu ułatwiają dotarcie do każdego zakątka Krakowa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego etapu!

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!