Kolejny etap osiedla Lokum Vista już gotowy!

wróć do aktualności

Zakończyliśmy budowę etapu III b popularnego, krakowskiego osiedla Lokum Vista. Trwa przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom.


W ramach tej realizacji powstało 131 mieszkań, a także lokale usługowe, które zlokalizowane są w parterze budynku, od strony ul. W. Sławka. Do użytku oddane zostały mieszkania o zróżnicowanym zakresie metraży oraz układów: funkcjonalne, chętnie wybierane przez singli i inwestorów kawalerki o powierzchni od ok. 30 m2, idealne dla par lokale 2-pokojowe oraz 3, a nawet 4-pokojowe mieszkania o metrażu do ponad 115 m2, które doskonale wpisują się w potrzeby rodzin z dziećmi. Do każdego lokum przynależy balkon, loggia lub prywatny ogródek, w którym można zrelaksować się w zacisznej, zielonej przestrzeni. Do dyspozycji mieszkańców pozostają także garaż podziemny oraz praktyczne komórki lokatorskie. Miejsca postojowe powstały też na parkingach naziemnych.

 
Osiedle Lokum Vista usytuowane jest blisko centrum Krakowa i licznych terenów zielonych. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury – szkół, przedszkoli, placówek opieki medycznej, sklepów. Bliskość głównych arterii miasta oraz przystanki autobusowe i tramwajowe znajdujące się tuż przy osiedlu ułatwiają dotarcie do każdego zakątka Krakowa.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań!