Kolejny etap osiedla Lokum Victoria w sprzedaży!

wróć do aktualności

Osiedle Lokum Victoria zlokalizowane na Starym Mieście powiększyło się o kolejny etap. Do sprzedaży trafiło 190 lokali z etapu Va. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na I kwartał 2018 roku.

Na przyszłych właścicieli czekają mieszkania 2, 3 i 4–pokojowe w metrażach od  31 m2 do 88 m2. Mniejsze lokale idealnie sprawdzą się jako mieszkanie na start lub inwestycja pod wynajem, zwłaszcza, że osiedle charakteryzuje się doskonałą lokalizacją w pobliżu Rynku. Mieszkania 3 i 4–pokojowe będą doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Układy pomieszczeń można dopasować do potrzeb przyszłych właścicieli – w niektórych metrażach istnieje możliwość zmiany układu na ekonomicznym metrażu, tj. z 2 pokoi z osobną kuchnią, na 3 pokoje z aneksem kuchennym. Ceny mieszkań w etapie Va rozpoczynają się od 7025 zł za m2. Oprócz etapu Va w ofercie dostępne są mieszkania z etapów IIa, IVa oraz IVb. 147 lokali z etapów Ia i Ib zostało oddanych do użytkowania we wrześniu tego roku.Osiedle Lokum Victoria położone jest przy ulicy Tęczowej, na Starym Mieście, w pobliżu Rynku oraz licznych instytucji kultury takich jak Narodowe Forum Muzyki, muzea, teatry czy Opera. W otoczeniu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, sklepy oraz centra sportowe. Rozbudowane komunikacja miejska i infrastruktura wokół osiedla Lokum Victoria pozwala na łatwy dojazd w każde miejsce miasta i poza jego granice.

Mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się starannie zaaranżowanymi częściami wspólnymi. Bezpieczne place zabawstrefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu oraz fontanny sprzyjają relaksowi wśród zieleni, której nie zabraknie na terenie inwestycji. Osiedle zyska niespotykany charakter dzięki odrestaurowanej historycznej zabudowie, której zostaną nadane funkcje handlowo-usługowe.

Wyjątkowa lokalizacja w sercu Wrocławia, podwyższony standard mieszkań oraz starannie zaaranżowane części wspólne sprawiają, że zakup mieszkania na osiedlu Lokum Victoria to rozsądna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości.