Kolejny etap osiedla Lokum Victoria już w sprzedaży! wróć do aktualności

Zlokalizowane przy ul. Tęczowej na Starym Mieście osiedle Lokum Victoria  cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród wrocławian: niemal 90% mieszkań, które zostaną oddane do użytku w 2017 roku znalazło już nabywców.

Do sprzedaży zostanie wprowadzonych 89 mieszkań z etapu Vb, do końca tego roku oferta poszerzy się o kolejny etap – Vc. Na przyszłych właścicieli czekają mieszkania 2 i 3-pokojowe w metrażach od 36 mkw do 59 mkw. Układy pomieszczeń można dopasować do potrzeb przyszłych właścicieli – w niektórych metrażach istnieje możliwość zmiany układu na ekonomicznym metrażu (ok. 50 mkw) - z 2 pokoi z osobną kuchnią, na 3 pokoje z aneksem kuchennym.

 

Osiedle Lokum Victoria położone jest w doskonałej lokalizacji w centrum, w odległości zaledwie kilku minut od Promenady Staromiejskiej, niedaleko Rynku, centrów biznesowych, najważniejszych wrocławskich uczelni oraz instytucji kultury.

Dogodne usytuowanie osiedla sprzyja zachowaniu równowagi pomiędzy sferą życia prywatnego, a szerokimi możliwościami płynącymi z mieszkania w centrum miasta. Lokalizacja inwestycji przyniesie mieszkańcom wymierne korzyści w postaci oszczędności czasu przy dojeździe do pracy, na uczelnię, czy też odbieraniu dzieci ze szkół i przedszkoli.

Mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się starannie zaaranżowanymi częściami wspólnymi. Bezpieczne place zabaw, strefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu oraz fontanny sprzyjają relaksowi wśród zieleni, której nie zabraknie na terenie inwestycji. Osiedle zyska niespotykany charakter dzięki odrestaurowanej historycznej zabudowie, której zostaną nadane funkcje handlowo-usługowe. W odnowionej części powstanie m. in. centrum rekreacyjno-sportowe, a także powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!