Kolejny etap osiedla Lokum Victoria już w sprzedaży!

wróć do aktualności

Zlokalizowane przy ul. Tęczowej na Starym Mieście osiedle Lokum Victoria  cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród wrocławian: niemal 90% mieszkań, które zostaną oddane do użytku w 2017 roku znalazło już nabywców.

Do sprzedaży zostanie wprowadzonych 89 mieszkań z etapu Vb, do końca tego roku oferta poszerzy się o kolejny etap – Vc. Na przyszłych właścicieli czekają mieszkania 2 i 3-pokojowe w metrażach od 36 mkw do 59 mkw. Układy pomieszczeń można dopasować do potrzeb przyszłych właścicieli – w niektórych metrażach istnieje możliwość zmiany układu na ekonomicznym metrażu (ok. 50 mkw) - z 2 pokoi z osobną kuchnią, na 3 pokoje z aneksem kuchennym.

 

Osiedle Lokum Victoria położone jest w doskonałej lokalizacji w centrum, w odległości zaledwie kilku minut od Promenady Staromiejskiej, niedaleko Rynku, centrów biznesowych, najważniejszych wrocławskich uczelni oraz instytucji kultury.

Dogodne usytuowanie osiedla sprzyja zachowaniu równowagi pomiędzy sferą życia prywatnego, a szerokimi możliwościami płynącymi z mieszkania w centrum miasta. Lokalizacja inwestycji przyniesie mieszkańcom wymierne korzyści w postaci oszczędności czasu przy dojeździe do pracy, na uczelnię, czy też odbieraniu dzieci ze szkół i przedszkoli.

Mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się starannie zaaranżowanymi częściami wspólnymi. Bezpieczne place zabaw, strefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu oraz fontanny sprzyjają relaksowi wśród zieleni, której nie zabraknie na terenie inwestycji. Osiedle zyska niespotykany charakter dzięki odrestaurowanej historycznej zabudowie, której zostaną nadane funkcje handlowo-usługowe. W odnowionej części powstanie m. in. centrum rekreacyjno-sportowe, a także powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.