Kolejne pozwolenie na użytkowanie - wrzesień 2017

wróć do aktualności

Etap IVa cieszącego się bardzo dużym zainteresowaniem osiedla Lokum Victoria został już oddany do użytku. Wszystkie 54 mieszkania zostały objęte umowami deweloperskimi i rezerwacyjnymi.
Na terenie osiedla wciąż dostępne są wolne metraże – zobacz cennik.


Pierwsze etapy osiedla (Ia i Ib) zostały przekazane mieszkańcom w 2016 r., a w tym roku do użytku zostaną oddane kolejne dwa - IIa i IVb, w sumie 215 lokali. Ostatnie etapy inwestycji przekazane zostaną w 2018 i 2019 r.

Lokum Victoria to nowoczesne osiedle położone w centrum Wrocławia, na Starym Mieście. Zlokalizowane jest w kameralnej części ulicy Tęczowej, w odległości zaledwie kilku minut od wiodącej do Rynku Promenady Staromiejskiej. W pobliżu znajdują się centra biznesowe, przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe oraz liczne instytucje kultury. Inwestycja przywróciła wrocławianom nieco zapomniany i zaniedbany teren położony w centrum miasta.

Osiedle Lokum Victoria odznacza się podwyższonym standardem wykonania, zarówno w częściach prywatnych, jak i częściach wspólnych. Na osiedlu znajdą się dziedzińce z fontannami, bezpieczne place zabaw, przyrządy do ćwiczeń fizycznych a także bogata zieleń z nowymi nasadzeniami oraz licznie zachowanym starodrzewem.
Cechą charakterystyczną inwestycji będzie zrewitalizowana XIX-wieczna zabudowa. W odnowionej części powstaną m. in. centrum rekreacyjno-sportowe oraz powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe dostępne zarówno dla mieszkańców osiedla, jak i wszystkich wrocławian. Na terenie osiedla znajdzie się również neon nawiązujący do tradycji wrocławskich reklam świetlnych. Jego hasło i projekt wyłonili w konkursie mieszkańcy miasta.

Lokum Victoria to wybór na lata, zarówno dla osób ceniących wygodę życia w centrum, jak i inwestujących w nieruchomości.