Kolejne pozwolenie na użytkowanie - sierpień 2016

wróć do aktualności

Budynek G, czyli ostatni, IV etap inwestycji zostanie oddany do użytku już w III kwartale 2016 r.  Otrzymaliśmy oficjalną zgodę Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, która potwierdza, że budynek jest gotowy na przyjęcie nowych mieszkańców. Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się odbiory, amieszkańcy będą mogli odebrać klucze do wymarzonego lokum.

 

W ofercie pozostały wolne jeszcze mieszkania. Zobacz

 

W budynku G znajdują się 183 lokale o powierzchniach od 29  do 68 m2. Są to kawalerki oraz mieszkania 2, 3- i 4-pokojowe z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym. Niektóre z nich wyposażone są dodatkowo w garderobę oraz dwa balkony. Zróżnicowane metraże oraz przemyślany układ pomieszczeń sprawiają, że wymarzone lokum znaleźli tutaj single, pary czy rodziny z dziećmi.

                             

Na dziedzińcu osiedla znajduje się plac z pergolą i fontanną, przy której usadowił się krasnal Dedaliusz. Na dzieci czekają bezpieczne tartanowe place zabaw. Otoczenie zdobią liczne strefy zieleni, które sprawiają, że osiedle prezentuje się jak miasto-ogród. Wokół dziedzińca zlokalizowany jest Pasaż da Vinci, w którym dostępne są lokale usługowo-handlowe, na przykład sklep spożywczy, pizzeria, lodziarnia czy apteka.

 

W sąsiedztwie inwestycji znajdują liczne szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje oraz Park Zachodni. Bliskość Obwodnicy Autostradowej pozwala na szybkie wydostanie się z miasta, bez stania w korkach w okolicach centrum. Świetna lokalizacja osiedla w pobliżu rozbudowanej struktury handlowo-usługowej oraz węzłów komunikacyjnych sprawia, że zakup mieszkania na osiedlu Lokum da Vinci to inwestycja, która stanowi rozsądną lokatę kapitału na lata.

 

Budowa inwestycji trwała 4 lata. W 11 budynkach czterech etapów znajdują się łącznie 682 mieszkania  w metrażach od 29 do 100 m2.  Łącznie z powierzchniami użytkowymi mieszkania zajmują 40 tys. m2, co sprawia, że Lokum da Vinci to największe osiedle w zachodniej części Wrocławia.