Kolejne pozwolenie na użytkowanie - październik 2016

wróć do aktualności

I etap inwestycji Lokum Victoria uzyskał oficjalne pozwolenie na użytkowanie. 147 mieszkań w metrażach od 37 do 95 m2 znalazło już swoich nabywców. Pierwsze klucze przekażemy nowym właścicielom już w tym tygodniu.


Kolejne etapy inwestycji zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2017 roku. Obecnie  na przyszłych nabywców czekają mieszkania 2,3 i 4-pokojowe z etapów II i IV.

Praktyczne i komfortowe układy pomieszczeń sprawią, że swoje idealne lokum znajdą zarówno pary,rodziny z dziećmi, jak i osoby dokonujące zakupów inwestycyjnych pod wynajem.

Osiedle Lokum Victoria znajduje się przy ul. Tęczowej na Starym Mieście. Doskonała lokalizacja w centrum umożliwia swobodne korzystanie z bogatej oferty kulturalnej Wrocławia. W otoczeniu inwestycji zlokalizowane są liczne przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, ośrodki zdrowia oraz centra handlowe.Rozbudowana sieć infrastruktury i komunikacji miejskiej sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą szybko dotrzeć w każdy zakątek Wrocławia i jego okolice.

Osiedle Lokum Victoria, podobnie jak wszystkie realizacje Lokum Deweloper, charakteryzuje podwyższony standard i staranne zagospodarowanie części wspólnych.  Na terenie inwestycji powstanie dziedziniec,dwie fontanny, dwa bezpieczne place zabaw oraz strefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Elegancką architekturę znakomicie podkreśli starodrzew znajdujący się przy ulicy Tęczowej. Szczególną wartość osiedla Lokum Victoria będą stanowiły zrewitalizowane zabytkowe budynki, którym nadane zostaną nowe funkcje handlowo-usługowe.

Zapraszamy do obejrzenia filmu poklatkowego. Budowa etapów Ia i Ib w nieco ponad 1 minutę :)