Kolejne pozwolenie na użytkowanie - lipiec 2017

wróć do aktualności

VI etap osiedla Lokum di Trevi uzyskał oficjalne pozwolenie na użytkowanie. Niemal wszystkie spośród 100 mieszkań znalazły swoich nabywców. Pierwsze klucze trafiły już do rąk nowych właścicieli. Mieszkańcy VI etapu będą mogli cieszyć się fontanną, dwoma bezpiecznymi placami zabaw oraz profesjonalnie zaaranżowanymi strefami zieleni.

Kolejne etapy inwestycji zostaną oddane do użytku w III kwartale 2017 r. i IV kwartale 2018 r. Obecnie  na przyszłych nabywców czekają mieszkania od 32 m2 do 94 m2  z etapów VI, VII i VIII. Podwyższony standard charakteryzujący wszystkie realizacje Lokum Deweloper, a także praktyczne i komfortowe układy pomieszczeń sprawią, że swoje idealne lokum znajdą zarówno pary, rodziny z dziećmi, jak i osoby dokonujące zakupów inwestycyjnych pod wynajem.

Osiedle Lokum di Trevi znajduje się na Krzykach, pomiędzy ulicami Tarnogajską, Klimasa, Międzyleską i Gazową. Lokalizacja nieopodal jednych z głównych arterii Wrocławia - ulic Armii Krajowej i Bardzkiej, pozwala mieszkańcom Lokum di Trevi na łatwe dotarcie do różnych części miasta. Doskonała komunikacja i zielone otoczenie i sprawiają, że jest to najlepsze miejsce do zamieszkania na południu Wrocławia.

Zobacz ofertę mieszkań osiedla Lokum di Trevi