Kolejne etapy osiedla Lokum Porto w ofercie

wróć do aktualności

W 2020 roku rozpoczęliśmy budowę inwestycji Lokum Porto, która powstaje przy ul. Gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Ta wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja łączy w sobie bliskość centrum miasta z sąsiedztwem terenów rekreacyjnych biegnących wzdłuż Odry. W ramach nowych etapów, które właśnie wprowadziliśmy do sprzedaży, na przyszłych mieszkańców czeka 218 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 25 m2 aż do 140 m2) i funkcjonalnych układach pomieszczeń.


Tak urozmaicona oferta sprawia, że komfortowe lokum znajdą tutaj rodziny z dziećmi, pary, single oraz osoby poszukujące nieruchomości inwestycyjnych. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony, loggie lub tarasy, największe o powierzchni niemal 100 m2. Codzienny komfort zapewnią dodatkowe przestrzenie – oddzielna garderoba, dodatkowa łazienka, a także komórki lokatorskie oraz garaże.

Relaksowi na osiedlu sprzyjać będą alejki spacerowe biegnące wzdłuż urokliwych oczek wodnych, otoczone urozmaiconą roślinnością. O swoją kondycję i dobre samopoczucie będzie można zadbać korzystając z strefy street workoutu. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstaną nowoczesne place zabaw z bezpieczną nawierzchnią.

 

Doskonała lokalizacja Lokum Porto umożliwia swobodne korzystanie z rozbudowanego zaplecza handlowego, usługowego oraz edukacyjnego. Niedaleko znajdują się szkoły, przedszkola, placówki medyczne i obiekty sportowe, np. Hala Orbita czy korty tenisowe przy ul. Lubińskiej. W pobliskiej galerii handlowej Magnolia Park mozna zrobić zakupy, zjeść lunch w restauracji, wypić szybką kawę czy pójśc do kina.

Okolica inwestycji jest znakomicie skomunikowana z resztą miasta. Mieszkańcy osiedla będą wygodnie korzystać z komunikacji publicznej, w tym powstającej linii tramwajowej na Popowice ze zintegrowanym węzłem przesiadkowym przy ul. Długiej. Uzupełni ona istniejące połączenia autobusowe oraz kolejowe ze stacji Wrocław Popowice i dworca Wrocław Mikołajów. Bliskość ul. Legnickiej, która jest jedną z głównych arterii Wrocławia, umożliwi z kolei komfortowe przemieszczanie się samochodem i dobry dojazd do AOW, drogi ekspresowej S8 i lotniska. Ważnym wyróżnikiem lokalizacji osiedla jest również sąsiedztwo Odry, niedalekie parki: Popowicki oraz Zachodni, a także tereny spacerowe i ścieżki rowerowe, pozwalające na relaks w otoczeniu natury.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.