Kolejne etapy krakowskiego osiedla Lokum Vista gotowe!

wróć do aktualności

Własnie rozpoczęliśmy przekazywanie mieszkań na osiedlu Lokum Vista w Krakowie. Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie lokali w etapach IIa i IIb inwestycji!


Osiedle Lokum Vista położone jest przy ul. Walerego Sławka w dzielnicy Podgórze Duchackie. W zrealizowanych właśnie etapach powstało 241 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 30 do 89 m2 dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów, także tych kupujących pod wynajem. Większość lokali – od kawalerek po 4-pokojowe apartamenty – ma aneksy kuchenne, a w niektórych zaprojektowano osobne kuchnie. Do mieszkań na parterze przylegają prywatne ogródki, lokale zlokalizowane na wyższych piętrach posiadają przestronne balkony lub tarasy.

Oferta etapów IIa i IIb cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów i większość lokali znalazła już nabywców. W sprzedaży dostępne są jeszcze gotowe do odbioru mieszkania o różnych metrażach, głównie 2- i 3-pokojowe oraz szeroki wybór lokali do niemal 100 m2 w uruchomionym niedawno etapie IIIa.

Lokum Vista_IIa i IIb  

Etapy IIa i IIb Lokum Vista zostały zrealizowane z dbałością o jakość wykonania i zagospodarowanie części wspólnych, wypełnionych różnorodną roślinnością. Na terenie inwestycji powstały także lokale usługowe, które umożliwią mieszkańcom załatwienie codziennych potrzeb w najbliższym otoczeniu. Są tu też garaże podziemne i miejsca postojowe, a bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring.

W okolicy znajduje się rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe, przedszkola, szkoły i palcówki medyczne. Amatorzy wypoczynku na świeżym powietrzu z pewnością docenią niedalekie położenie Rezerwatu Przyrody Nieożywionej Bonarka oraz Kopca Krakusa, z którego roztacza się piękny widok na panoramę Krakowa.

Bliskość głównych arterii miasta oraz przystanki autobusowe i tramwajowe znajdujące się tuż przy osiedlu sprawiają, że dotarcie na Wawel zajmuje zaledwie kwadrans, na Bulwary Wiślane lub do AGH dziesięć minut, a do Centrum Kongresowego ICE – osiem minut. Do położonego niedaleko osiedla kompleksu biurowego Bonarka for Business można dotrzeć w dwie minuty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.