Klienci Lokum Deweloper oszczędzają na ubezpieczeniu kredytu hipotecznego

wróć do aktualności

W Lokum Deweloper zawsze staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych Klientów. Tym razem, dzięki zrealizowaniu zadań przed wyznaczonymi terminami,nasi Klienci mogą sporo zaoszczędzić na ubezpieczeniu kredytu hipotecznego.

Z wyprzedzeniem oddajemy mieszkańcom klucze do mieszkań z drugiego etapu osiedla Lokum di Trevi. Od 18.02.2013 r. trwają odbiory mieszkań,pierwotnie były one planowane na koniec marca 2013 r.

Nasi mieszkańcy będą mogli nie tylko szybciej odebrać klucze, ale także szybciej – z niemal kwartalnym wyprzedzeniem - stać się pełnoprawnymi właścicielami mieszkań.

Wkrótce będziemy gotowi do szybszego zawierania umów końcowych
(przenoszących prawo własności) dla mieszkań z drugiego etapu Lokum di Trevi.
Pierwotnie były one planowane na koniec czerwca 2013 r.
Tak duże wyprzedzenie ma bardzo wymierny wpływ na obniżenie kosztów ubezpieczenia kredytów hipotecznych naszych Klientów.

Bardzo nas cieszy fakt, że oferowane przez nas mieszkania cieszą się taką popularnością, pierwszy etap Lokum di Trevi jest już w 98% sprzedany, w drugim etapie nabywców znalazło 70% mieszkań. Osiedle uzyskało prestiżowy tytuł Inwestycja Roku 2012, co jest potwierdzeniem jego renomy i jakości. Duży popyt na mieszkania w Lokum di Trevi pozwolił nam przed terminem spłacić zobowiązania finansowe względem banków. Brak obciążeń hipotecznych inwestycji zagwarantował nam bardzo przychylną opinię banków, które kredytują zakup naszych nieruchomości.

Lokum di Trevi cały czas się rozwija, sprawnie przebiegają prace budowlane na kolejnych etapach, wiosną rozpoczynamy działania związane z zagospodarowaniem centralnego dziedzińca osiedla – rusza budowa fontanny oraz nasadzenia zieleni.

Dzisiaj Lokum di Trevi to już nie tylko pierwsze takie osiedle z fontanną!
Lokum di Trevi to przede wszystkim pierwsze osiedle, które oferuje swoim mieszkańcom tak wiele korzyści - solidne mieszkania w eleganckim otoczeniu, wcześniejsze odbiory, wynikające z nich oszczędności na ubezpieczeniu kredytu hipotecznego, a także szereg przywilejów w Programie Lokum +.

inwestycja roku

inwestycja roku