IX etap Lokum di Trevi z pozwoleniem na użytkowanie wróć do aktualności

IX etap osiedla Lokum di Trevi otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Trwa przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom.


W ramach IX etapu inwestycji realizowanej na wrocławskim Tarnogaju powstało 217 mieszkań, z czego 95% już znalazło właścicieli.

Lokum di Trevi to osiedle, które od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wrocławian. O jego powodzeniu decyduje zarówno doskonała lokalizacja, szybkie połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz dostęp do rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej, jak i atrakcyjna oferta mieszkań. Są w niej lokale o układzie od jednego do czterech pokoi z balkonami na piętrach i prywatnymi ogródkami na parterach. 

Przyjazną przestrzeń zewnętrzną osiedla tworzy dziedziniec z fontanną i bezpiecznym placem zabaw dla dzieci, mała architektura oraz profesjonalnie zaaranżowane strefy zieleni.
 

W trakcie budowy jest jeszcze X etap osiedla obejmujący 256 mieszkań o powierzchni od 25 do 97 m².

 

Lokum di Trevi - IX etap osiedla

Lokum di Trevi - dziedziniec IX etapu osiedla

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!