IX etap Lokum di Trevi w sprzedaży!

wróć do aktualności

Właśnie powiększyliśmy ofertę osiedla Lokum di Trevi we Wrocławiu 217 mieszkań kolejnego etapu!

Przyszli mieszkańcy IX części tego nowoczesnego i przyjaznego osiedla będą mogli wybierać spośród metraży od 26,54 m2 do 105,10 m2. Tak jak w poprzednich etapach zaplanowaliśmy tu mieszkania o funkcjonalnych układach, z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym idealnymi do wspólnego przygotowywania posiłków, czy wygodnym miejscem na przechowywanie w postaci garderoby lub spiżarni. Codziennemu wypoczynkowi będą sprzyjać balkony lub tarasy (do 30 m2). 

Osiedle Lokum di Trevi to świetne miejsce do zamieszkania, o czym świadczy duża popularność inwestycji wśród kupujących mieszkania we Wrocławiu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: single i inwestorzy poszukujący niewielkich mieszkań 1- i 2- pokojowych, pary większe 2 pokoje, czy też rodziny duże metraże z 3 i 4 pokojami.

IX etap to 4-piętrowy budynek z elewacją w słonecznej kolorystyce. Dla mieszkańców przygotowaliśmy także garaż podziemny oraz precyzyjnie zaprojektowane części wspólne: eleganckie klatki schodowe, czy też patio z fontanną i strefami urzekającej zieleni, gdzie przyszli mieszkańcy będą mogli spędzać wolny czas.

Zakończenie realizacji tej części inwestycji zaplanowaliśmy na III kwartał 2019 r.

Wizualizacja osiedla Lokum di Trevi  

Lokum di Trevi jest zlokalizowane między ulicami Tarnogajską, Klimasa, Międzyleską i Gazową na Krzykach-Tarnogaju. W pobliżu znajduje się szerokie zaplecze handlowo-usługowe, placówki edukacyjne oraz tereny rekreacyjne jak Park Wschodni czy Park Tarnogajski. Dojście z osiedla na przystanki tramwajowe i autobusowe to tylko 5 minut, rozbudowana komunikacja miejska i niedalekie ulice Bardzka i Armii Krajowej zapewniają komfortowy dojazd w każde miejsce Wrocławia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.