II etap osiedla Lokum Siesta w sprzedaży!

wróć do aktualności

Osiedle Lokum Siesta położone jest na krakowskich Dębnikach, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej i cichej części miasta nad rzeką Wilgą sprzyja równowadze pomiędzy wygodą życia w pobliżu centrum, a możliwościami wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli swobodnie korzystać z rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej, placówek edukacyjnych i instytucji kultury. Lokum Siesta to także bliskość Starego Miasta i Rynku Głównego. Lokalizacja zapewnia również zwygodny dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych, takich jak Bulwary Wiślane, Park Skały Twardowskiego, Park Bednarskiego czy malowniczy Zalew Zakrzówek.

    

W ramach II etapu popularnego osiedla powstanie 121 mieszkań o funkcjonalnych układach – od kawalerek po 4-czteropokojowe – i metrażach od 32 do 92 m².
Większość mieszkań usytuowanych na parterze posiadać będzie prywatne ogródki, te na wyższych piętrach dysponować będą balkonami, a zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach - przestronnymi tarasami.

Ekspozycja na Wilgę pozwoli cieszyć się urokliwym krajobrazem za oknem. Dla wygody przyszłych mieszkańców powstaną miejsca postojowe naziemne i w garażach podziemnych, a monitoring osiedla zapewni poczucie bezpieczeńśtwa. Starannie zaaranżowane części wspólne ze strefami zieleni oraz alejkami będą sprzyjały relaksowi na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.