II etap osiedla Lokum Siesta w sprzedaży! wróć do aktualności

Osiedle Lokum Siesta położone jest na krakowskich Dębnikach, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej i cichej części miasta nad rzeką Wilgą sprzyja równowadze pomiędzy wygodą życia w pobliżu centrum, a możliwościami wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli swobodnie korzystać z rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej, placówek edukacyjnych i instytucji kultury. Lokum Siesta to także bliskość Starego Miasta i Rynku Głównego. Lokalizacja zapewnia również zwygodny dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych, takich jak Bulwary Wiślane, Park Skały Twardowskiego, Park Bednarskiego czy malowniczy Zalew Zakrzówek.

    

W ramach II etapu popularnego osiedla powstanie 121 mieszkań o funkcjonalnych układach – od kawalerek po 4-czteropokojowe – i metrażach od 32 do 92 m².
Większość mieszkań usytuowanych na parterze posiadać będzie prywatne ogródki, te na wyższych piętrach dysponować będą balkonami, a zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach - przestronnymi tarasami.

Ekspozycja na Wilgę pozwoli cieszyć się urokliwym krajobrazem za oknem. Dla wygody przyszłych mieszkańców powstaną miejsca postojowe naziemne i w garażach podziemnych, a monitoring osiedla zapewni poczucie bezpieczeńśtwa. Starannie zaaranżowane części wspólne ze strefami zieleni oraz alejkami będą sprzyjały relaksowi na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!