II etap krakowskiego osiedla Lokum Siesta gotowy!

wróć do aktualności

Do mieszkań na osiedlu Lokum Siesta w Krakowie już wkrótce wprowadzą się nowi lokatorzy. Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie II etapu inwestycji i właśnie rozpoczęliśmy przekazywanie lokali.


Osiedle Lokum Siesta to doskonałe miejsce zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. 121 funkcjonalnych mieszkań – od kawalerek po 4-pokojowe apartamenty – ma powierzchnie od 32 do 92 m². Położenie między ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą na Dębnikach zapewnia tak cenione ciszę i spokój, a jednocześnie dobrą komunikację z centrum miasta oraz zabytkowym Starym Miastem.

W ramach II etapu osiedla Lokum Siesta powstał nowocześnie zaprojektowany, elegancki 6-piętrowy budynek. Kolorystyka elewacji utrzymana jest w pastelowych barwach. Większość mieszkań na parterze posiada prywatne ogródki, wyżej położone mają balkony, a do części lokali na najwyższym piętrze przylegają tarasy. Dużą zaletą osiedla są funkcjonalne, pełne zieleni przestrzenie wspólne z miejscami do odpoczynku. Cały teren jest monitorowany.

Lokum Siesta zrealizowany II etap inwestycji  

W okolicy osiedla znajduje się wiele placówek handlowych i usługowych, szkoły, przedszkola, a także instytucje kultury. Miłośnicy rowerowych wypraw, spacerów i odpoczynku na łonie natury mają blisko do Parku Rzecznego Wilgi, który graniczy z terenem osiedla, a także do Parku Skałki Twardowskiego i do Zalewu Zakrzówek.

Obecnie na terenie inwestycji zrealizowanych jest łącznie 236 mieszkań, w tym 121 w oddanym właśnie II etapie. Można jeszcze dołączyć do grona mieszkańców Lokum Siesta, w ofercie są wolne mieszkania – głównie 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanych metrażach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.