I etap osiedla Lokum Vena już w sprzedaży!

wróć do aktualności

Prestiżowe osiedle Lokum Vena zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego to unikatowe połączenie zrewitalizowanej XIX-wiecznej zabudowy z nowoczesną architekturą. Przyszli mieszkańcy inwestycji znajdującej się u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa będą mogli w zaledwie kilka minut spacerem  dotrzeć do nadodrzańskich bulwarów, a także korzystać z atrakcji położonego nieopodal Rynku i Wyspy Słodowej.

 

W ramach I etapu osiedla powstanie 181 mieszkań w nowoczesnej części. Swoją  minimalistyczną stylistyką nawiąże ona do historycznej zabudowy - zrewitalizowanego dzieła architekta, Alberta Graua.  W limitowanej ofercie dostępne są kawalerki, komfortowe mieszkania 2-pokojowe, rodzinne 3 pokoje oraz 4-pokojowe mieszkania o apartamentowym charakterze w metrażach od 25 do 97 m2. Właściciele mieszkań usytuowanych na parterze będą mogli cieszyć się prywatnymi ogródkami o metrażach nawet do 86 m2. Mieszkania położone na wyższych kondygnacjach zostaną wyposażone w  loggie i balkony ze szklanymi balustradami.

Na eleganckim dziedzińcu osiedla znajdzie się plac zabaw, fontanna, stylizowane ławki i latarnie, a także profesjonalnie zaaranżowane strefy zieleni, które będą wspaniale korespondowały ze starodrzewem znajdującym się na terenie inwestycji. Osiedle będzie monitorowane oraz ogrodzone odrestaurowanym płotem.

  

Osiedle Lokum Vena to prestiżowa propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość ścisłego centrum miasta z kameralnym charakterem i elegancją inwestycji.

Zapraszamy do obejrzenia mieszkań oraz do kontaktu z naszymi Specjalistami.