Fotorelacja z Targów Mieszkań i Domów - luty 2018

wróć do aktualności

Kolejna edycja Krakowskich Targów Domów i Mieszkań już za nami. Dziękujemy za spotkanie wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Z przyjemnością opowiadaliśmy o naszych inwestycjach w Krakowie – o harmonogramie realizacji poszczególnych etapów, podwyższonym standardzie ich wykonania, aranżacji części wspólnych czy atutach lokalizacyjnych. Prezentację wzbogacały narzędzia multimedialne oraz makiety inwestycji. Chwilę odpoczynku zapewniały wygodne leżaki, które przenosiły nas w unikatowy klimat osiedla nad Wilgą. Dopełnieniem tej wyjątkowej atmosfery były czekoladowe przysmaki przynoszące radość nie tylko najmłodszym, a także sportowe gadżety, które przypadły do gustu zwolennikom aktywnego wypoczynku. Było nam bardzo miło, że Lokum Siesta i Lokum Vista cieszyły się tak dużym zainteresowaniem uczestników Giełdy. 


Obie inwestycje wyróżnia doskonała lokalizacja w pobliżu Rynku Głównego i Starego Miasta.

Osiedle Lokum Siesta położone jest w pobliżu zielonych terenów rekreacyjnych oferujemieszkania o atrakcyjnych metrażach, od 32 m2 do 80 m2. Lokum Siesta to także inwestycja z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej - bogato rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego, edukacyjnego oraz instytucji kultury.

Lokum Vista to nowoczesne osiedle o ponadczasowej elegancji i wyjątkowej architekturze. Osoby zainteresowane kupnem lokum, będą mogły wybierać spośród mieszkań o sprawdzonych i funkcjonalnych układach w metrażach od 31 m2 do 90 m2. Ponadtona terenie inwestycji znajdą się starannie zaprojektowane części wspólne, na których powstaną bezpieczny plac zabaw, strefy zieleni, a także fontanna. Osiedle dysponować będzie również własnym zapleczem handlowo - usługowym.

Realizacja pierwszych etapów inwestycji zaplanowana jest na III kwartał tego roku.

Wszystkich, którzy chcą kupić mieszkanie lub pragną uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszych osiedli, zapraszamy do Salonu Sprzedaży znajdującego się w samym centrum Krakowa, przy ul. Pawiej 18A.

Stoisko targowe Lokum Deweloper  Krakowska Giełda Mieszkań i Domów z udziałem naszej firmy

Duże zainteresowanie osiedlem Lokum Vista  Pracownicy Lokum Deweloper na targach mieszkaniowych

Duże zainteresowanie osiedlem Lokum Vista na targach  Krówki i bajki - to lubią dzieci

Infokiosk z ofertą Lokum Deweloper   Wyjątkowe torby osiedla Lokum Vista