Fotorelacja z Genialnej Soboty

wróć do aktualności

W ubiegły weekend na osiedlu Lokum da Vinci odbyła się Genialna Sobota z Leonardem. Zainteresowanie było naprawdę duże. Już od godziny 10  przy budynku G pojawiały się osoby ciekawe tego, jak wyglądają ostatnie gotowe mieszkania na genialnym osiedlu z pergolą i fontanną.

Nasi specjaliści oprowadzali Gości po mieszkaniach wzorcowych zaaranżowanych pod klucz oraz prezentowali gotowe metraże. Uczestnicy Genialnej Soboty mogli również skorzystać z porad Specjalistów ds. Aranżacji Wnętrz oraz doradcy kredytowego.

Pogoda dopisała. Goście chłodzili się zimnymi napojami oraz kosztowali pysznych przekąsek. Wiele osób postanowiło zrelaksować się przy fontannie znajdującej się na dziedzińcu osiedla.
Na najmłodszych czekały Panie animatorki.

To ostatni moment na to, aby skorzystać z limitowanej oferty zakupu mieszkań na gotowym osiedlu. W ofercie pozostały jeszcze komfortowe 3-pokojowe mieszkania o sprawdzonych układach od 53 do 68 m2, idealne zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Dostępne są wygodne metraże z dwoma balkonami i osobnymi garderobami.