Finalny etap osiedla Lokum Victoria w sprzedaży!

wróć do aktualności

Do oferty trafiło 87 mieszkań w kolejnym, a zarazem finalnym etapie osiedla Lokum Victoria na Starym Mieście we Wrocławiu, przy ulicy Tęczowej.

Przyszli mieszkańcy osiedla mogą wybierać spośród mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o metrażach od 33 m2 do 88 m2. Te mniejsze z pewnością przypadną do gustu singlom i parom czy też inwestorom pod wynajem. Z kolei większe mieszkania spełnią potrzeby rodzin z dziećmi. Każde lokum posiada balkon, a niemal połowa z nich nawet dwa lub trzy balkony. Komfort życia w każdym mieszkaniu gwarantuje starannie przemyślany i funkcjonalny układ, a także widok na zieleń i piękne otoczenie osiedla.

Zakończenie realizacji finalnego etapu Lokum Victoria zaplanowano na IV kwartał 2018 r.

W częściach wspólnych inwestycji zaplanowano przestronne dziedzińce z unikatową zielenią, fontanny, place zabaw, a także ścieżki do biegania i strefę ze sprzętem do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Nowoczesną zabudowę świetnie uzupełnią historyczne, zrewitalizowane budynki, w których znajdą się biura, centrum sportowe i lokale handlowo-usługowe.

Doskonała lokalizacja osiedla w centrum, w pobliżu wrocławskiego Rynku, to pewność świetnego wyboru na lata. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się centra handlowo-usługowe, ośrodki biznesowe, placówki edukacyjne oraz bogate zaplecze kulturalno-rozrywkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.