Finalny etap osiedla Lokum Victoria w sprzedaży! wróć do aktualności

Do oferty trafiło 87 mieszkań w kolejnym, a zarazem finalnym etapie osiedla Lokum Victoria na Starym Mieście we Wrocławiu, przy ulicy Tęczowej.

Przyszli mieszkańcy osiedla mogą wybierać spośród mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o metrażach od 33 m2 do 88 m2. Te mniejsze z pewnością przypadną do gustu singlom i parom czy też inwestorom pod wynajem. Z kolei większe mieszkania spełnią potrzeby rodzin z dziećmi. Każde lokum posiada balkon, a niemal połowa z nich nawet dwa lub trzy balkony. Komfort życia w każdym mieszkaniu gwarantuje starannie przemyślany i funkcjonalny układ, a także widok na zieleń i piękne otoczenie osiedla.

Zakończenie realizacji finalnego etapu Lokum Victoria zaplanowano na IV kwartał 2018 r.

W częściach wspólnych inwestycji zaplanowano przestronne dziedzińce z unikatową zielenią, fontanny, place zabaw, a także ścieżki do biegania i strefę ze sprzętem do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Nowoczesną zabudowę świetnie uzupełnią historyczne, zrewitalizowane budynki, w których znajdą się biura, centrum sportowe i lokale handlowo-usługowe.

Doskonała lokalizacja osiedla w centrum, w pobliżu wrocławskiego Rynku, to pewność świetnego wyboru na lata. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się centra handlowo-usługowe, ośrodki biznesowe, placówki edukacyjne oraz bogate zaplecze kulturalno-rozrywkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.

  

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!