Etapy III i Vb osiedla Lokum Victoria z pozwoleniem na użytkowanie wróć do aktualności

W ramach obu etapów powstały 162 mieszkania o metrażach od 28 do 63 m2. Niemal wszystkie lokale w oddawanych budynkach już dawno znalazły właścicieli – to dowód, że przyszli mieszkańcy doceniają znakomitą lokalizację oraz wysoką jakość realizacji osiedla Lokum Victoria.


Realizacja etapów III i Vb to zapowiedź finalizacji całej inwestycji. Obecnie w budowie znajduje się już ostatni etap, który zostanie ukończony w najbliższych miesiącach. W sprzedaży pozostało zaledwie kilka mieszkań. Zobacz cennik.

Lokum Victoria to osiedle położone na Starym Mieście we Wrocławiu, w kameralnej części ul. Tęczowej. Charakterystycznym elementem osiedla będzie odrestaurowana XIX-wieczna zabudowa – budynek biurowy, dawna hala targowa i budynek wagi, w których powstaną lokale usługowe. Nowoczesna część została starannie zagospodarowana, są tutaj dziedzińce, fontanny, bezpieczne place zabaw i strefy fitness na wolnym powietrzu. Całość uzupełniają strefy zieleni z urozmaiconymi nasadzeniami a także zachowany starodrzew.

Lokalizacja osiedlai w centrum miasta zapewnia mieszkańcom swobodny dostęp do szerokiego zaplecza handlowo – usługowego, biznesowego, medycznego czy edukacyjnego. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej w najbliższym otoczeniu gwarantuje łatwy dojazd do każdego miejsca we Wrocławiu. Zaledwie w 8 minut można dotrzeć stąd do Rynku oraz ważnych wrocławskich instytucji kultury, takich jak Narodowe Forum Muzyki czy Teatr Muzyczny Capitol.

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!