Etap IIIa osiedla Lokum Vista już w sprzedaży

wróć do aktualności

Do naszej oferty trafił kolejny etap znanej i docenianej krakowskiej inwestycji.


Osiedle zlokalizowane jest przy ul. W. Sławka na Podgórzu Duchackim. Dogodne położenie inwestycji niedaleko głównych węzłów komunikacyjnych i z rozbudowaną infrastrukturą miejską dookoła zapewnia łatwy dojazd w każde miejsce Krakowa.
Etap IIIa Lokum Vista obejmuje 121 mieszkań o funkcjonalnych układach – od kawalerek po 4-pokojowe i metrażach od 25 m2 do niemal 100 m2. Do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogródki, do pozostałych – balkony. W ramach nowego etapu powstaną także lokale handlowo-usługowe.

 
Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska i handlowo-usługowa w rejonie osiedla zapewnia dostęp do szkół i przedszkoli, opieki medycznej oraz sklepów. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców będzie bliskość przystanków komunikacji miejskiej, które znajdują się tuż przy osiedlu. Obecność obiektów biznesowych oraz dużych węzłów komunikacyjnych w okolicy sprawia, że mieszkania na osiedlu Lokum Vista to również świetna propozycja dla osób szukających lokali z przeznaczeniem inwestycyjnym.  Zwolennicy aktywnego wypoczynku mogą korzystać z rozległych terenów rekreacyjnych i spacerowych: Kopca Krakusa, Parku Bednarskiego czy Łagiewnik.

Lokum Vista to doskonały wybór dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Nowoczesną architekturę budynków urozmaicają kompleksowo zaplanowane części wspólne, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Całości dopełnia starannie zaprojektowane strefy relaksu z urozmaiconą roślinnością.

Już teraz wybierz mieszkanie dla siebie!