Etap I osiedla Lokum Vista z pozwoleniem na użytkowanie

wróć do aktualności

W ramach I etapu oficjalne pozwolenia na użytkowanie uzyskały 242 mieszkania.
W ofercie wciąż jeszcze dostępne są przestronne, rodzinne metraże. Zobacz ofertę mieszkań.


242 oddane do użytku mieszkania to pierwszy etap osiedla – dwa budynki oraz dziedziniec z fontanną, placem zabaw i strefami zieleni. Lokale mają metraże od 31 m2 do 90 m2 – każdy posiada balkon, taras lub ogródek.

Osiedle zlokalizowane jest przy ul. W. Sławka w Podgórzu Duchackim, w pobliżu Bonarka City Center i kompleksu Bonarka for Business. Dogodne położenie inwestycji niedaleko głównych węzłów komunikacyjnych i z rozbudowanaą infrastrukturą miejską dookoła zapewniają łatwy dojazd w każde miejsce Krakowa. Lokum Vista to harmonijne połączenie wygody życia w mieście z możliwością wypoczynku w otoczeniu przyrody. Aktywni mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z pobliskich terenów zielonych i rekreacyjnych. Rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe, biurowe, medyczne i edukacyjne w sąsiedztwie inwestycji gwarantuje komfort dojazdu do pracy, szkoły czy na zakupy.

Wysoki standard inwestycji oraz starannie zaprojektowane części wspólne zdobyły uznanie wielu osób poszukujących wymarzonego lokum.