Etap I osiedla Lokum Vista z pozwoleniem na użytkowanie wróć do aktualności

W ramach I etapu oficjalne pozwolenia na użytkowanie uzyskały 242 mieszkania.
W ofercie wciąż jeszcze dostępne są przestronne, rodzinne metraże. Zobacz ofertę mieszkań.


242 oddane do użytku mieszkania to pierwszy etap osiedla – dwa budynki oraz dziedziniec z fontanną, placem zabaw i strefami zieleni. Lokale mają metraże od 31 m2 do 90 m2 – każdy posiada balkon, taras lub ogródek.

Osiedle zlokalizowane jest przy ul. W. Sławka w Podgórzu Duchackim, w pobliżu Bonarka City Center i kompleksu Bonarka for Business. Dogodne położenie inwestycji niedaleko głównych węzłów komunikacyjnych i z rozbudowanaą infrastrukturą miejską dookoła zapewniają łatwy dojazd w każde miejsce Krakowa. Lokum Vista to harmonijne połączenie wygody życia w mieście z możliwością wypoczynku w otoczeniu przyrody. Aktywni mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z pobliskich terenów zielonych i rekreacyjnych. Rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe, biurowe, medyczne i edukacyjne w sąsiedztwie inwestycji gwarantuje komfort dojazdu do pracy, szkoły czy na zakupy.

Wysoki standard inwestycji oraz starannie zaprojektowane części wspólne zdobyły uznanie wielu osób poszukujących wymarzonego lokum.

 

   

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!