Dzienniki budowy - wrzesień wróć do aktualności

Na koniec lata nie zwalniamy tempa. Postępy prac na naszych osiedlach możecie prześledzić we wrześniowych dziennikach budowy i najnowszej fotorelacji. Zapraszamy!


W Lokum Vena trwają prace wykończeniowe w restaurowanych historycznych budynkach. Układane są posadzki i instalacje podposadzkowe, trwa malowanie części wspólnych, układanie kafli oraz montaż drzwi i parapetów. Na klatkach schodowych zamontowano już wszystkie stopnie, trwa układanie lastryka na podestach. Wieszane są kinkiety i obrazy. Na zewnątrz zakończyły się już prace nad zielenią przy ul. Poniatowskiego, wykonane zostały brakujące fragmenty chodników oraz nawierzchnia od strony fontanny. 

Na osiedlu Villa Nova najbardziej zaawansowane są działania w budynku C, w którym zakończyły się prace związane ze stanem surowym i wykonywana jest izolacja dachu. Murowane są ścianki działowe na 3. piętrze i kładzione instalacje: elektryczna, wentylacyjna i sanitarne. W garażu wylana została posadzka przemysłowa. W budynku D trwają ostatnie prace związane ze stanem surowym – betonowanie wieńców attyk i nadszybia windy. Na parterze kładziona jest instalacja elektryczna. W garażach budynków D, E, F instalatorzy układają rurociąg centralnego ogrzewania.  Poza tym powstał pierwszy zbiornik retencyjny na wodę deszczową przy bud F. Rozebrany został pierwszy żuraw. Planowane są wykopy pod budynki A i B.

Dobiega końca realizacja IX etapu Lokum di Trevi i trwają przygotowania do odbiorów. W budynkach X etapu kontynuowane jest malowanie mieszkań, zamontowano grzejniki, a na korytarzach pojawiły się aluminiowe drzwi przeciwpożarowe. W budynkach nr 5 i 6 prowadzone są prace tynkarskie, instalacyjne i rozprowadzanie wody w mieszkaniach. Trwają prace elewacyjne na cokołach budynków, a także prace drogowe od ul. Gazowej.

Lokum Vena

Lokum Vena - historyczna zabudowa osiedla

Historyczna zabudowa osiedla Lokum Vena

Przed wejściem do historycznego budynku powstała fontanna

Podjazd od strony fontanny

Lokum Vena - gotowa nawierzchnia od strony fontanny

Dziedziniec osiedla z zachowanym starodrzewem

Na osiedlu trwa aranżacja zieleni

 

Lokum Villa Nova

Plac budowy osiedla Lokum Villa Nova

Powstają kolejne kondygnacje budynków

W części budynków zamontowano już okna

W budynkach osiedla Lokum Villa Nova kładzione są instalacje

W garażach wylewane są posadzki przemysłowe

Na osiedlu powstaje pierwszy zbiornik retencyjny na wodę deszczową

 

Lokum di Trevi

Trwają przygotowania do odbiorów budynków IX etapu osiedla Lokum di Trevi

Budowa IX etapu zbliża się do końca

Zielony dziedziniec IX etapu osiedla Lokum di Trevi

Mała architektura na dziedzińcu

Fontanna na dziedzińcu IX etapu osiedla

Naziemne miejsca postojowe na terenie osiedla

W części budynków X etapu osiedla Lokum di Trevi trwają prace elewacyjne

Plac budowy X etapu osiedla Lokum di Trevi

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!