Dzienniki budowy - wrzesień wróć do aktualności

Na koniec lata nie zwalniamy tempa. Postępy prac na naszych osiedlach możecie prześledzić we wrześniowych dziennikach budowy i najnowszej fotorelacji. Zapraszamy!


W Lokum Vena trwają prace wykończeniowe w restaurowanych historycznych budynkach. Układane są posadzki i instalacje podposadzkowe, trwa malowanie części wspólnych, układanie kafli oraz montaż drzwi i parapetów. Na klatkach schodowych zamontowano już wszystkie stopnie, trwa układanie lastryka na podestach. Wieszane są kinkiety i obrazy. Na zewnątrz zakończyły się już prace nad zielenią przy ul. Poniatowskiego, wykonane zostały brakujące fragmenty chodników oraz nawierzchnia od strony fontanny. 

Na osiedlu Villa Nova najbardziej zaawansowane są działania w budynku C, w którym zakończyły się prace związane ze stanem surowym i wykonywana jest izolacja dachu. Murowane są ścianki działowe na 3. piętrze i kładzione instalacje: elektryczna, wentylacyjna i sanitarne. W garażu wylana została posadzka przemysłowa. W budynku D trwają ostatnie prace związane ze stanem surowym – betonowanie wieńców attyk i nadszybia windy. Na parterze kładziona jest instalacja elektryczna. W garażach budynków D, E, F instalatorzy układają rurociąg centralnego ogrzewania.  Poza tym powstał pierwszy zbiornik retencyjny na wodę deszczową przy bud F. Rozebrany został pierwszy żuraw. Planowane są wykopy pod budynki A i B.

Dobiega końca się realizacja IX etapu Lokum di Trevi i trwają przygotowania do odbiorów. W budynkach X etapu kontynuowane jest malowanie mieszkań, zamontowano grzejniki, a na korytarzach pojawiły się aluminiowe drzwi przeciwpożarowe. W budynkach nr 5 i 6 prowadzone są prace tynkarskie, instalacyjne i rozprowadzanie wody w mieszkaniach. Trwają prace elewacyjne na cokołach budynków, a także prace drogowe od ul. Gazowej.

Lokum Vena

Lokum Vena - historyczna zabudowa osiedla

Lokum Vena - historyczna zabudowa osiedla

Lokum Vena - strefa wejściowa z fontanną

Lokum Vena - wejście od strony fontanny

Lokum Vena - gotowa nawierzchnia od strony fontanny

Lokum Vena - zieleń na dziedzińcu

Lokum Vena - trwa aranżacja zieleni

 

Lokum Villa Nova

Lokum Villa Nova - plac budowy

Lokum Villa Nova - powstają kolejne kondygnacje

Lokum Villa Nova - w części budynków zamontowano juz okna

Lokum Villa Nova - w budynkach kładzione są instalacje

Lokum Villa Nova - w garażach wylewane są posadzki przemysłowe

Lokum Villa Nova - pierwszy zbiornik retencyjny na wodę deszczową

 

Lokum di Trevi

Lokum di Trevi - trwaja przygotowania do odbiorów

Lokum di Trevi - budowa IX etapu zbliża się do końca

Lokum di Trevi - zielony dziedziniec IX etapu osiedla

Lokum di Trevi - mała architektura na dziedzińcu

Lokum di Trevi - dziedziniec IX etapu z fontanną

Lokum di Trevi - naziemne miejsca postojowe

Lokum di Trevi - w części budynków X etapu trwają prace elewacyjne

Lokum di Trevi - plac budowy X etapu osiedla

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!