Dzień Otwarty w Lokum da Vinci - 15.11.2014 r.

wróć do aktualności

W minioną sobotę, 15 listopada, na osiedlu Lokum da Vinci zorganizowaliśmy Dzień Otwarty. Ciekawość poznania samej inwestycji, a przez to również naszego mieszkania wzorcowego, przyciągnęła na ulicę Bajana prawdziwe tłumy.

 

Pierwsi goście pojawili się jeszcze przed godziną dziesiątą. Nic dziwnego, czekało na nich wiele atrakcji. Największą z nich jest plac, na którym powstaje fontanna i pergola. Konstrukcja pergoli zrealizowana jest już 50 proc., co daje wyraźny pogląd, jaki będzie efekt końcowy.

Zdecydowana większość przybyłych gości chciała zobaczyć także mieszkanie wzorcowe. To świetny przykład, jak mając do dyspozycji 48m2,  można zmienić lokum dwupokojowe, w trzypokojowe z aneksem kuchennym. Całość, wykończona w programie Lokum pod Klucz, zebrała bardzo wiele przychylnych komentarzy od oglądających. Gorąca szarlotka upieczona właśnie w mieszkaniu wzorcowym, była dla nich dodatkowym, dużym i pozytywnym zaskoczeniem.

Osoby, które przybyły na Dzień Otwarty przez cały czas jego trwania mogły porozmawiać z przedstawicielami Działu sprzedaży oraz Lokum pod Klucz. Chętnie zasięgano także rady Architekta wnętrz.

Do ostatnich minut zarówno Salon sprzedaży, jak i sąsiadujące z nim lokum, w którym znajdował się catering, gościło potencjalnych i obecnych klientów. W tym ostatnim każdy mógł zasmakować w kuchni pochodzącej prosto z ojczyzny Leonardo da Vinci – słonecznej Italii.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy się ponownie, oczywiście – na osiedlu Lokum da Vinci.

 

Mieszkanie wzorcowe - salon z aneksem kuchennym

Mieszkanie wzorcowe - salon z aneksem kuchennym

Salon sprzedaży Loum di Trevi pełen gości

 

Mieszkanie wzorcowe - gorąca szarlotka gotowa do podania

 

 

Mieszknie wzorcowe przeżywało niesłabnące oblężenie zwiedzających